Lista uczniów rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu

Lista uczniów rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu

Klasa I a   – wych. p. Dorota Rzewnicka

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Adamczyk Marietta Zuzanna

2.

Dąbrowski Rafał

3.

Fijał Bartosz

4.

Grabowski Wiktor

5.

Grzymek Adrian

6.

Kaczmarski Mikołaj

7.

Kalbarczyk Weronika

8.

Kamińska Iga

9.

Kołakowski Jakub

10.

Królikowska Alicja

11.

Marciniak Maja

12.

Niestępski Marcin

13.

Przybysz Igor

14.

Sękowska Oliwia

15.

Skała Łucja

16.

Skolimowska Paulina

17.

Soliwodzki Mateusz

18.

Szewczak Jakub

19.

Wierzbicka Natalia

20.

Żurawski Szymon

Klasa I b   – wych. p. Joanna Cołosińska

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Dudek Grzegorz

2.

Gładek Filip

3.

Jastrzębowska Amelia

4.

Jackowski Wiktor

5.

Klarowska Maja

6.

Kłobuszewski Sebastian

7.

Kobylińska Aleksandra

8.

Kuligowska Angelika

9.

Kuligowski Kacper

10.

Merkiewicz Antoni

11.

Mizerek Maja

12.

Niski Jakub Bolesław

13.

Rutkowski Damian

14.

Ślubowska Zuzanna

15.

Tadra Mikołaj

16.

Wilga Roksana

17.

Zamielska Michalina

18.

Zuzelska Olga

19.

Żołnowska Karolina

Klasa I c   – wych. p. Justyna Sitkowska

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Dąbrowska Michalina

2.

Gerej Jakub

3.

Grabowska Maja

4.

Jezierski Adrian

5.

Kacprzak Natalia

6.

Kalinowski Marcel

7.

Kłos Karol

8.

Łukasiak Zuzanna

9.

Malec Nina

10.

Maruszewski Maciej

11.

Mikulski Szymon

12.

Niemierzycki Adam

13.

Niska Kinga

14.

Nowotka Aleksandra

15.

Panuszewski Kacper

16.

Smoliński Jakub

17.

Sopęch Wojciech

18.

Tański Filip

19.

Wierzbicki Igor

20.

Wróblewska Maja

 Klasa IV a  

Lp.

Nazwisko i imię

1. Brzostowski Hubert
2. Dawidziuk Krzysztof
3. Domański Jakub
4. Fijał Wiktoria
5. Grabowski Oliwer
6. Grzeszczyk Iga
7. Guzowicz Lena
8. Jeznach Magdalena
9. Kulasiński Maciej
10. Łukasiak Adrian
11. Olszewski Hubert
12. Osińska Weronika
13. Pepłoński Szymon
14. Prusik Alan
15. Przewodowska Amelia
16. Rechlińska Julia
17. Sikorska Wiktoria
18. Soból Weronika
19. Szczepańska Wiktoria
20. Sztymelska  Julia
21. Ścięgaj Oliwia
22. Ślaski Jakub
23. Śniadowska Julia
24. Świda Kacper
25. Ziegler Wiktor


Klasa IV b   

Lp.

Nazwisko i imię

1. Adamiak Szymon
2. Bachorska Magdalena
3. Bieńkowski Piotr
4. Bojarska Kinga
5. Budny Paweł
6. Chachulska  Aleksandra
7. Chyliński Juliusz
8. Gadomska Zofia
9. Głodkowski Patryk
10. Grysztar Marta
11. Heromiński Igor
12. Jeznach Adrian
13. Karpiński Kacper Mikołaj
14. Kołakowski Wiktor
15. Kocon Patrycja
16. Kucińska Aleksandra Zofia
17. Nałęcz Klaudia
18. Napiórkowska Kornelia
19. Niedziałkowski Alan
20. Ochtabińska Karolina
21. Pawłowski Jakub
22. Rutkowski Bartosz
23. Rząp Jakub
24. Stepnowski Maciej
25. Sułkowska Katarzyna
26. Tadrzak Jakub


Klasa IV c   

Lp.

Nazwisko i imię

1. Dąbrowski Filip
2. Dominiak Oliwia
3. Gabrycki Robert
4. Gańko Szymon Franciszek
5. Głodkowski Adrian
6. Godzieba Julia
7. Kamińska Weronika
8. Kaźmierczak Filip
9. Kozłowski Paweł
10. Leleń Filip
11. Malinowski Mikołaj Jan
12. Niska Natalia Ewa
13. Nowotka Jan
14. Robaczek Patryk
15. Rudnik Robert
16. Rutkowski Jakub
17. Ryłka Natalia
18. Sylwestrzak Paweł
19. Walczyk Dawid
20. Wiktorowicz Michał
21. Wilam Natalia
22. Wyrzykowska Maja

 

 Klasa VII a  

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Bachorska Anna

2.

Bariasz Jakub

3.

Bęcławska Paulina

4.

Bieszczad Róża Julia

5.

Choszczewski Norbert

6.

Cieszkowska Natalia

7.

Długokęcka Aleksandra

8.

Długosz Bartosz

9.

Głodkowska Martyna

10.

Granecki Grzegorz

11.

Grysztar Wojciech

12.

Kobus Wiktor

13.

Kołakowski Filip

14.

Legenza Dagmara

15.

Lidzki Marcin

16.

Mucha Krzysztof

17.

Piotrowski Alan

18.

Piotrowski Maciej

19.

Sowińska Ilona

20.

Śmieciński Kacper

21.

Wydrzyńska Sylwia

22.

Zagroba Przemysław

 

  Klasa VII b   

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Bieńkowski Karol

2.

Bober Izabela

3.

Brym Alicja

4.

Dęby Mateusz

5.

Ejsmund Maria

6.

Jaworska Patrycja

7.

Kawiecka Zuzanna

8.

Komorowski Adrian

9.

Kwiatkowska Roksana

10.

Łapińska Antonina Katarzyna

11.

Mendalka Kacper

12.

Orłowski Jan

13.

Podgórski Norbert

14.

Rudzińska Zuzanna

15.

Skolimowska Julia

16.

Stepnowska Magdalena

17.

Szczepańska Oliwia

18.

Szlachetka Amelia

19.

Wiśniewska Julia

20.

Wiśniewski Jan

21.

Wiśniewski Szymon

22.

Wojtczak Łukasz

23.

Zalewska Oliwia

24.

Zegler Aleksandra

 

 

Klasa VII c   

  1. Bąkowska Laura
  2. Chmielińska Alicja
  3. Goszcz Kamila
  4. Jopska Natalia
  5. Jóźwicka Klaudia
  6. Kaczorek Bartłomiej
  7. Kowalczyk Julia
  8. Mamiński Kamil
  9. Marchliński Jakub
  10. Modelska Kinga
  11. Niedziałkowski Alan
  12. Nowotka Otylia
  13. Olewniczak Piotr
  14. Ostrowska Katarzyna
  15. Piotrowska Zuzanna
  16. Sobolewska Aneta
  17. Stepnowska Emilia
  18. Szypulski Daniel
  19. Tomaszewska Oliwia
  20. Zadrożny Hubert
  21. Załęski Jakub

 

Sprawdź również

Harcerski Klub Ratowniczy Renibus szkolił z metod udzielania pierwszej pomocy

16 października, każdy kto chciał mógł przećwiczyć zasady ratowania ludzkiego życia. Udzielania pierwszej pomocy uczyli …