LEGIA WARSZAWA W PRZASNYSZU !!!

Piłkarskie Przedszkola Legii w Przasnyszu.
Od 5 września w Przasnyszu startują Piłkarskie Przedszkola Legii. Klub Piłkarski Legia Warszawa stale poszerza zakres swojego działania, a Przasnysz stał się kolejnym punktem na „Legijnej” mapie. Nie będzie to pierwszy ośrodek otwarty poza Warszawą. Do tej pory zajęcia odbywają się także w Błoniach, Brwinowie, Nadarzynie oraz Ożarowie Mazowieckim.

Inicjatywa Legii Warszawa „Piłkarskie Przedszkola Legii” jest częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych chłopców i dziewczynek, oraz promocję zasad efektywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Projekt ten dotyczy dzieci od 3 do 7 roku życia. Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz  grają w mini piłkę nożną. Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie, zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań, jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym młodym człowieku.

Staranie wyselekcjonowana kadra trenerska to osoby, które na co dzień prowadzą zajęcia piłkarskie w najlepszym miejscu do rozwoju młodych talentów – Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa – mówi Mateusz Rozwadowski, koordynator Ośrodka w Przasnyszu.  Bazując na naszym doświadczeniu oraz programie zajęć stworzonym specjalnie dla najmłodszych, wspieramy chęć do ruchu młodych chłopców i dziewczynek i dajemy szansę na przeżycie niezapomnianych chwil.

By wzmocnić poczucie więzi między rodzicem, a jego pociechą w ramach zajęć będziemy zachęcać do udziału w zajęciach również opiekunów naszych małych adeptów piłki nożnej. Raz miesiącu zajęcia odbywają się przy czynnym udziale rodziców.  Oprócz zajęć treningowych oferujemy wspólne wyjazdy na mecze Legii, gadżety, nagrody oraz cykliczne spotkania z zawodnikami pierwszego zespołu. Każde dziecko wyposażone jest w sprzęt treningowy firmy Adidas w barwach Legii Warszawa. Podczas treningu dzieci uczą się również podstawowych zwrotów w języku angielskim.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w sobotę o godzinie 10:00 (pierwsza grupa), oraz 11:00 (druga grupa), w zależności od zainteresowania projektem. Treningi trwają ok. 50 minut i do końca października będą prowadzone na terenie MOSiRu przy ul. Makowskiej 23. Na okres zimowy Przedszkola przeniosą się na halę sportową Szkoły Podstawowej nr 1, przy ulicy Żwirki i Wigury 4.

Legia Soccer Schools będzie ściśle współpracowała z Miejskim Klubem Sportowym Przasnysz, gdzie będą trafiać i łączyć treningi najstarsze dzieci. Oficjalna inauguracja zajęć odbędzie się 5 września przy udziale Władz Miasta, Akademii Legii oraz piłkarzy pierwszej drużyny.

Zapraszamy na stronę internetową przasnysz.legiasoccerschools.pl, gdzie można zapisać dziecko na zajęcia oraz uzyskać niezbędne informacje.

183f479d8a85c1363507e383963bd47e


MKS Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments