Kwalifikacje kadry C-O OZPN 2003 zakończone suksesem

Trener Bogusław Postek  zakończył kwalifikacje do Kadry C-O OZPN ‘2003 turniejem halowej piłki nożnej w Łazach koło Warszawy. Aby wyłonić zawodników do kadry okręgu rozegrano 6 turniejów, w których  zawodnicy reprezentowali nasz okręg w różnych regionach. Wcześniej rozegrane turnieje były relacjonowane bezpośrednio po ich zakończeniu, natomiast dwa ostatnio rozegrane w Markach oraz w Łazach k. Warszawy dały ostatecznie obraz i pokazały umiejętności zawodników.

17 marca kadra rozegrała turniej w Markach, w którym wzięło udział 10 zespołów. W rozgrywkach grupowych piłkarze trenera Postka zajęli pierwsze miejsce pokonując GKP Targówek Warszawa, Junaka Warszawa, Polonez Warszawa, Mazura Radzymin. W grupie finałowej zmierzyliśmy się z APN Ostrołęka, Targówkiem Warszawa, Jagiellonią Białystok- mówi trener. Ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce nie przegrywając żadnego meczu. Ostatni mecz w konfrontacji z Jagiellonią Białystok decydował kto zajmie pierwsze miejsce. Mecz zakończył się wynikiem 2-2 i o pierwszym miejscu przy takiej samej ilości punktowej zadecydowała jedna bramka strzelona więcej przez rywali.

Natomiast 23 marca kadra wzięła udział w IX Memoriale Marcina Rowińskiego w Łazach. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Kadra okręgu trafiła do grupy razem z Akademią Piłkarską Ursynów Warszawa, UMKS Piaseczno, UKS Tarczyn. W rozgrywkach grupowych kadra pewnie pokonała rywali: AP Ursynów 3-0, Tarczyn 6-1, Piaseczno 3-0. W półfinale spotkała się z Dragonem Warszawa, z którym piłkarze trenera Postka wygrali 2-1. W meczu finałowym  czekał AP Ursynów Warszawa. Po ciężkim meczu i pięknym strzale z kilkunastu metrów Bartosza Biedrzyckiego kadra wygrała 1-0.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.Reprezentacja C-O OZPN, 2. Akademia Piłkarska Ursynów Warszawa, 3.Szkoła Brytyjska, 4. Dragon Warszawa, 5.UKS Iwiczna, 6. UMKS Piaseczno, 7. Nadstal, 8. UKS Tarczyn

Był to ostatni turniej halowy zagrany w celu wyłonienia zawodników do kadry okręgu. Trener Bogusław Postek podjął decyzję, że nasz okręg w roczniku 2003 reprezentować będą: Aleksander JARGUS – APN Ostrołęka, Radosław ZYŚK – APN Ostrołęka, Dawid SAMORAJSKI – Korona Ostrołęka, Patryk GUMOWSKI – Korona Ostrołęka, Wojciech DĄBKOWSKI – Moja Ostrołęka, Jakub TYSKA – Orzeł Sypniewo, Maciej TYSKA – Orzeł Sypniewo, Dominik DĄBROWSKI – MKS Mława, Krystian AUGUSTOWSKI  – MKS Przasnysz, Dawid PRUSIK – MKS Przasnysz, Bartosz BIEDRZYCKI – MKS Przasnysz, Maciej NIDZGORSKI – MKS Przasnysz, Paweł ŁĄCZYŃSKI – Orlęta Baboszewo.

Osiągnięcia Reprezentacji Okręgu w dotychczas rozegranych turniejach:

  • W Przasnyszu – I miejsce
  • W Warszawie (UKS Błyskawica) – I miejsce
  • W Przasnyszu – I miejsce
  • W Ostrołęce – II miejsce
  • W Markach – II miejsce
  • W Łazach – I miejsce

Trener Bogusław Postek podsumowując powiedział: Chciałbym podziękować wszystkim prezesom i trenerom klubowym za umożliwienie gry zawodnikom w celu wyłonienia kadry. Serdeczne podziękowania kieruję do rodziców, którzy przywozili swoje pociechy na turnieje i oczywiście zawodnikom za ich zaangażowanie i walkę o jak najlepszy wynik w każdym turnieju. O dalszych planach reprezentacji okręgu poinformuję zainteresowane kluby. Chciałbym jeszcze nadmienić, że wymieniona lista zawodników do kadry  nie jest jeszcze zamknięta.


MKS Przasnysz


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...