Krzynowłoga Wielka. Młody mieszkaniec Przasnysza targnął się na swoje życie.

Policja ze względu na dobro rodziny poszkodowanego nie przekazuje bliższych informacji na temat tego zdarzenia. Wiadomo natomiast, że mężczyzna jest mieszkańcem Przasnysza. Targnął się na swoje życie poprzez powieszenie na jednej z posesji w Krzynowłodze Wielkiej. Czynności wyjaśniające w tej sprawie będzie prowadziła Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu.

 

– Z informacji, które w tej chwili możemy przekazać, 4 kwietnia br. około godziny 20.00 przasnyska policja otrzymała zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że w Krzynowłodze Wielkiej w gminie Chorzele ma miejsce zamach samobójczy. Ze zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna targnął się na własne życie poprzez powieszenie. Z ustaleń wynika, że mężczyzną tym był 23-letni mieszkaniec Przasnysza. Na skutek resuscytacji udało się przywrócić jego funkcje życiowe i trafił do przasnyskiego szpitala — mówi podkom. Paweł Rykowski z KPP w Przasnyszu.

 

Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu oczekuje na materiały w tej sprawie, ale już w tej chwili potwierdza, że mężczyzna przeżył i będzie prowadziła wstępne czynności wyjaśniające, mające na celu ustalenie, czy inna osoba nie nakłaniała go lub nie pomogła mu w targnięciu się na życie.

– Poszkodowany trafił na Odział Intensywnej Terapii, jeśli stan jego zdrowia na to pozwoli, zostanie przesłuchany na okoliczność tego zdarzenia — wyjaśniła Renata Zadrożna,  zastępczyni Prokuratora Rejonowego w Przasnyszu.

Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna nadal znajduje się w szpitalu, a rokowania co do jego stanu zdrowia są niepewne.


 

guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kapelan
Kapelan
9 miesięcy temu

Panie Boże przebacz mu i pozwól nadal żyć

Edy
Edy
9 miesięcy temu

Do Kapelan
Bóg mu przebaczy o to nie ma co się martwić.
Depresja to straszna choroba umysłu i ten człowiek nie wie co czyni.
To sztan do tego doprowadził.
Zdrowia dla niego choć z takich sytuacji ciężko wyjść to ja mu tego życzę.

Hmmmmm
Hmmmmm
9 miesięcy temu

Boże pomóż mu wrócić do zdrowia, to fajny chłopak znam Go osobiście i mam nadzieje ze jeszcze nie raz pogadamy

Maciej
Maciej
9 miesięcy temu
odpowiada  Hmmmmm

Nie pogadacie,niestety…

Elizabed
Elizabed
9 miesięcy temu
odpowiada  Maciej

Dlaczego

Hmmmmm
Hmmmmm
9 miesięcy temu
odpowiada  Maciej

Skąd mozesz wiedzieć? On da rade jest silny i młody. Będzie z nami tak jak był do tej pory.

Malwina
Malwina
9 miesięcy temu

i to sa tragedie a nie korona świrus… w zeszłym roku w Polsce było ok 5000 (pięć tysięcy) samobójstw. to jest tragedia a nie 90 ofiar (no czego, skoro zmarli mieli i inne choroby?)… czy z powodu tych 5 tysięcy coś się zadziało? zatrzymano gospodarkę? nabrano kredytów na pomoc? kupiono maseczki z … Chin? a media nakręcają strach na czyje polecenie? czy teraz jak np. taki Kross podupadnie i zwolni 1/4 załogi to samobójstw będzie mniej?? ludzie coś jest nie tak.

Waldek
Waldek
9 miesięcy temu
odpowiada  Malwina

Naprawde jest coś nie tak niech powiedza prawde a nie wciskaja coś czego w rzeczywistości nie ma ze to Tlko sianie strachu propagandy..!!!!!!!!