Krzynowłoga Mała: Święto pokoleń w Zespole Szkół

21 i 22 stycznia to dla społeczności szkolnych dwa ważne świąteczne wydarzenia z powodu Bardzo Ważnych Osób. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej odbyło się specjalne przedstawienie przygotowane przez najmłodsze dzieciaki dla ich dojrzałych opiekunów.

Wspomniana uroczystość musiała odbyć się aż w czterech odsłonach, tyle bowiem jest obecnie grup przedszkolnych uczących się w siedzibie szkoły. Na scenie prezentowały się kolejne grupy wiekowe – począwszy od trzylatków aż po sześciolatki – które śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze dla swoich babć i dziadków.

Zwłaszcza najmłodsze dzieci były bardzo przejęte, dla nich bowiem był to debiut na scenie. Z kolei najstarsze dzieciaki zachwyciły swoim przebraniem – na chwilę na scenie zrobiło się całkowicie niebiesko, gdyż sześciolatki przebrały się za smerfy.

Występ zakończył się wręczeniem babciom i dziadkom prezentów przygotowanych przez dzieci oraz zaśpiewaniem „100 lat” zainicjowanym przez dyrektora szkoły Włodzimierza Rudzińskiego.

Opiekunkami poszczególnych grup „aktorskich” były: Elżbieta Żmijewska, Renata Radomska, Alina Jelińska oraz Elżbieta Krajewska.


Urząd Gminy Krzynowłoga Mała


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments