Krzynowłoga Mała: „Smaki Tradycji” – zapraszamy do współpracy

Tegoroczne lato ma być wyjątkowe dla mieszkańców całej gminy Krzynowłoga Mała. Wyjątkowe m.in. ze względu na planowaną w tym roku imprezę plenerową pn. „Smaki Tradycji”. To dwudniowe wydarzenie odbędzie się w sierpniu, już teraz jednak zapraszamy do współpracy sołtysów i całe sołectwa z naszej gminy.

Planowane uroczystości mają być okazją do większej integracji mieszkańców poszczególnych sołectw. Dlatego zdecydowaliśmy się po raz pierwszy zorganizować turniej drużyn sołeckich. Będzie to co prawda zabawa na wesoło, ale nagrody mają być jak najbardziej serio, warto więc już teraz zainteresować się bliżej planowanymi wydarzeniami.

Zależy nam także, aby ostateczny kształt całej imprezy był ustalony w porozumieniu z sołectwami. Dlatego zapraszamy wszystkich reprezentantów sołectw do kontaktów z Urzędem Gminy. Ciekawe pomysły na rywalizację sołecką, możliwość zaprezentowania swoich wsi podczas festynu, niespotykane narzędzia i maszyny związane z pracą na roli – tego właśnie szukamy u naszych mieszkańców.

Wszystkie osoby, które są zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z sekretarzem gminy Grzegorzem Ostrowskim – osobiście lub telefonicznie, pod nr (29) 751 27 20 lub (29) 751 27 69.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments