Krzynowłoga Mała: Nagrodzone liściaki

Dwie uczennice Zespołu Szkól w Krzynowłodze Małej: Sylwia Matuszewska oraz Daria Prejs zostały wyróżnione w konkursie plastycznym organizowanym przez Nadleśnictwo Przasnysz pt. „Jesienne duszki, leśne skrzaty – liściaki”. Ceremonia wręczania nagród odbyła się 16 grudnia.

Obie dziewczynki startowały w kategorii klas IV–VI szkół podstawowych. Ich prace zostały ocenione bardzo wysoko. Sylwia swoją kategorię wygrała, a Daria znalazła się na najniższym stopniu podium konkursowego.

 

 

Uczennice otrzymały dyplomy i piękne nagrody z rąk Zastępcy Nadleśniczego Pana Grzegorza Tarkowskiego oraz Pani Ewy Bartoszewskiej – specjalistki do spraw edukacji w Nadleśnictwie. Sukces to tym większy, że na konkurs przysłano łącznie niemal 180 prac z 27 placówek z terenu Nadleśnictwa.

 

 

Zanim laureatki odebrały swoje nagrody, mogły również obejrzeć film przyrodniczy wskazujący, jak nie należy zachowywać się w lesie, a także prezentację multimedialną o historii Nadleśnictwa i pracy leśnika w czterech porach roku. Na koniec można było obejrzeć galerię wszystkich nadesłanych prac konkursowych.


Gmina Krzynowłoga Mała


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments