Kross Jam vol. 3 – relacja z imprezy

Trzecia edycja zawodów BMX & MTB, organizowanych przez Jakuba Regulskiego, pod patronatem firmy KROSS, odbyła się w niedzielę 11.08.2013 na przasnyskim Dirt Parku. Pogoda w tym roku nie była jednak łaskawa dla zawodników i organizatorów.

Impreza, która pierwotnie miała odbyć się dzień wcześniej musiała zostać przełożona z powodu opadów deszczu. Istniała obawa, że wielu uczestnikom, którzy przyjechali z całej Polski nie uda się dotrzeć do miasta ponownie i poziom zawodów nie będzie tak wysoki, jak zakładano wcześniej. Na strachu się jednak skończyło. Większość czołowych zawodników nie zawiodła i rano stawiła się na miejsce. Zawody podzielono na cztery kategorie: Pumptrack, BMX, MTB amator oraz MTB Dirt Pro. Konkurencji Best Trick niestety nie udało się przeprowadzić, gdyż po południu pogoda znów zaczęła dawać się we znaki.

Impreza, od początku do końca, przeprowadzona była na wysokim poziomie, a uczestnicy ani na chwilę nie przestali dostarczać emocji dość licznie zgromadzonej widowni. Dobrej zabawy nie popsuło nawet kilka groźnie wyglądających upadków, które na szczęście tylko niebezpiecznie wyglądały. Łukasz Regulski i Sebastian Chamski pokazali, na co stać Przasnysz. Ten pierwszy osiągnął najlepszy czas na Pupmtracku, a popularny Vader uległ tylko Mateuszowi Kawałkowskiemu i uplasował się na drugim miejscu podium w kategorii BMX.

Oto pełna lista zwycięzców Kross Jam vol.3:

MTB DRIT PRO

1. MARCIN ROT

2. PIOTR KRAJEWSKI        

3. ADAM GLOSOWIC , DANIEL ZAWISTOWSKI

MTB AMATOR

1. JAKUB ADAMSKI

2. PATRYK KACPRZAK

3. PIOTR ŚWIĄTEK       

BMX

1. MATEUSZ KAWAŁKOWSKI

2. SEBASTIAN CHAMSKI

3. PAWEŁ SIWIERSKI

PUMPTRACK

1. ŁUKASZ REGULSKI

2. MARCIN ROT

3. JAKUB ADAMCZYK

 


Kamil Kowalski

Infoprzasnysz.com


DSCF1387 DSCF1248 DSCF1303 DSCF1182 DSCF1229


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments