Kronika Policyjna Przasnysz – od 7 do 11 października 2018.

11.10.2018r.

Godz. 09.50 –w Dobrzankowie gm. Przasnysz kierujący mercedesem nie zachowując bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do zderzenia z toyotą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 17.00 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że za pomocą portalu internetowego został oszukany przy zakupie obuwia o wartości około 250 złotych. Pomimo dokonanej przedpłaty   pokrzywdzony  nie otrzymał zamówionego  towaru.

10.10.2018r.

Godz. 05.30 – w miejscowości Bagienice gm. Chorzele kierująca oplem w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze uderzyła w nieprawidłowo prowadzone krowy na pastwisko. Kierującą oplem oraz właścicielkę krów ukarano mandatem karnym.

Godz. 14.20 – w Lesznie gm. Przasnysz kierujący mercedesem nie zachowując  należytej ostrożności i bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do zderzenia z oplem. Sprawcę kolizji pouczono.

Godz. 15.25 –  w Jednorożcu na ul. Długiej kierujący audi podczas wykonywanego manewru cofania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z oplem .

09.10.2018r.

Godz. 17.20 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego 49-letni mieszkaniec pow. makowskiego mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie kierował rowerem.

08.10.2018r.

Godz. 09.30 – w Przasnyszu na ul. Szkolnej nn sprawca dokonał kradzieży roweru typu damka o wartości 600 złotych.

Godz. 10.35 – w Przasnyszu na małym rondzie w rejonie skrzyżowania ul. Ostrołęckiej z ul. Makowską kierująca samochodem osobowym marki Audi, w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu potrąciła prawidłowo jadącego rowerem mieszkańca Przasnysza, który z obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 14.00 – pracownik ZGKiM w Chorzelach powiadomił, że nn sprawca na terenie placu zabaw w Chorzelach przy ul. Kościelnej dokonał uszkodzenia betonowej szachownicy poprzez wyrwanie kamiennych kostek stanowiących pola szachownicy. Zgłaszający wartość uszkodzeń wycenił na kwotę około 600 złotych.

Godz. 14.30 –w Przasnyszu na ul. Orlika kierująca skodą nie zachowując  bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu doprowadziła do zderzenia z audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 18.50 – w Klewkach gm. Przasnysz 43-letni kierujący fordem mieszkaniec pow. przasnyskiego mając 3,7 promila alkoholu w organizmie na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając tym do zderzenia z hyundaiem  a następnie z volkswagenem. Kierujący fordem odpowie przed sądem za jazdę e stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie kolizji drogowej.


 

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments