Kronika Policyjna Przasnysz od 7 do 11 maja 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 7 do 11 maja 2020r.

 

10.05.2020r.

Godz. 1700– w miejscowości Helenów (gm. Krasne), 37-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, kierował samochodem osobowym marki Opel Vectra.

 

09.05.2020r.

Godz. 1300– w miejscowości Nałęcze (gm. Czernice Borowe), 14-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego,  pomimo braku uprawnień kierował motocyklem m-ki BIG. Policjanci ustalili też, że motocykl nie został dopuszczony do ruchu i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC. 14-latek  za swoje wykroczenia odpowie przed sądem.

 

Godz. 1745– w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, 36-letni mieszkaniec Przasnysza, kierował samochodem osobowym marki Opel Zafira, pomimo posiadanych już dwóch zakazów sądowych do kierowania pojazdami mechanicznymi.

 

08.05.2020r.

Godz. 1620– w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, kierujący pojazdem osobowym m-ki Alfa Romeo, podczas wykonywanego manewru zmiany pasa ruchu doprowadził do zderzenia z oplem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 2100– mieszkaniec gm. Krasne zgłosił, że od mieszkańca Białegostoku, zakupił ponad 12 ton stali o wartości około 25 tyś. złotych i pomimo dokonanej przedpłaty nie otrzymał zakupionego towaru.

 asp. szt. Krzysztof Błaszczak


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
8 miesięcy temu

Dzieciaka na komarku złapali pajace ?

Jaś
Jaś
8 miesięcy temu
odpowiada  Grzegorz

„Pajacem”, to jesteś ty, tak formułując swoje wypowiedzi. Zapewne zmieniłbyś zdanie „pajacu”, gdyby taki 14 latek bez uprawnień i elementarnej wiedzy jak się ma zachować na drodze, a do tego bez sprawnego pojazdu nagle wyjechał wprost pod samochód, który właśnie prowadziłeś !!! Wówczas zaczęłoby się dociekanie, gdzie byli rodzice małolata, dlaczego poruszał się on po drodze publicznej? A gdyby jeszcze to dziecko zginęło, to odpowiedzialność, któż by poniósł „pajac”, czy małolat ??? Zastanów się człowieku, co piszesz…….

Baofeng
Baofeng
8 miesięcy temu

Odnoszę wrażenie że w kryminałkach powtarzają się te same interwencje sic! ?