Kronika Policyjna Przasnysz – od 5 do 9 sierpnia 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 5 do 9 sierpnia 2019r.

08.08.2019 r.

Godz. 0555– na drodze wojewódzkiej nr 614 w miejscowości Krukowo gm. Chorzele, 50-letni mieszkaniec gminy Chorzele kierujący samochodem osobowym marki Toyota Corolla z nieustalonych przyczyn, na łuku drogi zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Godz. 1025– w miejscowości Jednorożec na ul. Długiej, kierujący samochodem osobowym marki Vw Passat 56-letni mieszkaniec gminy Przasnysz, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla mieszkańca powiatu ostrołęckiego kierującego pojazdem ciężarowym marki Volvo i doprowadził do zderzenia tych pojazdów, został ukarany mandatem karnym.

Godz. 1115– w Przasnyszu na ul. Sosnowej w sklepie Biedronka, 40-letni mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży kosmetyków o łącznej  wartości 20 złotych, został ukarany mandatem karnym.

07.08.2019 r.

Godz. 1700– w Przasnyszu na ul. Marii Dąbrowskiej policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Przasnysza poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 30 dni.

06.08.2019 r.

Godz. 0410 – w Sierakowie gm. Przasnysz na stacji paliw, nieustalony sprawca dokonał kradzieży alkoholu w postaci wódki o wartości 35 złotych. Zabezpieczono monitoring sklepowy.

Godz. 1310 – mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że w nocy z 5 na 6 sierpnia br. nieustalony sprawca po uprzednim wybiciu szyby w jego samochodzie Opel Astra, który był zaparkowany na ul. Wojskowej w Przasnyszu, dostał się do jego środka, skąd dokonał kradzieży czterech sztuk felg aluminiowych i akumulatora, o wartości 1100 złotych.

Godz. 1520  – w rejonie miejscowości Łaz gm. Chorzele, nieustalony sprawca dokonał podpalenia lasu w wyniku czego spaleniu uległo 26 arów uprawy leśnej oraz 20 arów pokrywy gleby, powodując straty o łącznej wartości około 2000 złotych na szkodę Nadleśnictwa Parciaki.

Godz. 1800  – w miejscowości Mącice gm. Chorzele, 41-letni mieszkaniec Zarąb kierując samochodem osobowym marki Skoda Fabia uderzył w sarnę, która nagle wtargnęła na jezdnię wprost pod jadący samochód powodując jego uszkodzenie.

05.08.2019 r.

Godz. 1555 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej, kierujący samochodem Vw Transporter 39-letni mieszkaniec gminy Czernice Borowe nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu IVECO kierowanego przez mieszkańca powiatu nowodworskiego i doprowadził do zderzenia się tych pojazdów, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

Godz. 1625 – na drodze wojewódzkiej nr 544 na odcinku Przasnysz – Mława, około jednego kilometra za miejscowością Czernice Borowe, 29-letni mieszkaniec Łomży kierując samochodem Opel Combo podczas manewru wymijania zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem ciężarowym marki Scania, którym kierował mieszkaniec Białegostoku. Sprawcę kolizji drogowej ukarano mandatem karnym.

Godz. 1900  – na policję zgłosił się 27-letni mieszkaniec gminy Czernice Borowe i oświadczył, że jego rodzice dokonali przywłaszczenia maszyn i urządzeń rolniczych na łączną kwotę ponad 36 tysięcy złotych. Mienie w całości zostało odzyskane i przekazane właścicielowi.

Godz. 1845  – mieszkanka Przasnysza powiadomiła policję, że nieustalona osoba dokonała włamania na konto w serwisie społecznościowym Facebook, należące do jej znajomej i przy użyciu komunikatora internetowego Messenger wysłała do niej prośbę o udostępnienie kodu BLIK, aby dokonać wypłaty pieniędzy. Poszkodowana udostępniła kod, a osoba podszywająca się pod znajomą dokonała wypłaty pieniędzy w kwocie 1000 złotych.


Źródło KPP Przasnysz
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gosc
Gosc
1 rok temu

Stal stary grat na parkingu i sie dziwic ze okradli ,

Ela
Ela
1 rok temu

Jak w tym aucie nic nie bylo ,stalo kilka miesiecy ..a teraz ze niby cos tam ktos wyjął z niego .haha

Robert
Robert
1 rok temu

Podobno tylko wybili szybe, auto stalo ,bo bylo niesprawne .

Kamil
Kamil
1 rok temu

Wybili szybe…moze jakas panienka zazdrosna ,bo kto by na gruchot polecial….chyba ten co te puszki zbiera ,albo ktos z tych baraczkow co tak chodza nocami.