Kronika Policyjna Przasnysz od 5 do 9 października 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 5 do 9 października 2020r.

 

08.10.2020r.

Godz. 0920– w Przasnyszu na ul. Makowskiej, policjanci zatrzymali 29 – letniego mieszkańca pow. makowskiego, który pomimo posiadania swoim organizmie ponad 1 promila alkoholu, zdecydował się na jazdę samochodem osobowym marki Skoda Fabia.

 

Godz. 1250– w Przasnyszu w rejonie skrzyżowania ul. Żwirki i Wigury z ul. Strażacką,  kierujący samochodem osobowym marki Mazda, 19 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, potrącił jadącego na rowerze 65 – letniego mieszkańca pow. makowskiego. Kierujący jednośladem z poważnymi  obrażeniami ciała został przewieziony do przasnyskiego szpitala.

07.10.2020r.

Godz. 0600– w miejscowości Dobrzankowo gm. Przasnysz, kierująca samochodem osobowym marki Peugeot  wykonując nieprawidłowo manewr wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Volvo V70. Kierującą Peugeota za spowodowanie kolizji drogowej ukarano mandatem karnym.

Godz. 1015– w Przasnyszu na ul. Szpitalnej, policjanci zatrzymali 51 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 1230– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że dokonał zakupu stali o wartości ponad 8 tys. złotych i pomimo dokonanej przedpłaty nie otrzymał od sprzedającego zakupionego towaru.

Godz. 1550– w miejscowości Leszno gm. Przasnysz, nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu okna dostał się do remontowanego domu skąd dokonał kradzieży dwóch wiertarek i rozdzielni elektrycznej o łącznej wartości około 2 tys. złotych.

Godz. 1600– mieszkanka Chorzel zgłosiła, że nieznany sprawca w nieustalony sposób pokonał zabezpieczenia konta, z którego w następstwie dokonał dwóch przelewów na łączną kwotę ponad 2600 złotych.

Godz. 1830– w Przasnyszu na ul. Mostowej, policjanci zatrzymali 59 – letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

06.10.2020r.

Godz. 0900– w miejscowości Lisiogóra gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 49 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 1230– w miejscowości Dobrzankowo gm. Przasnysz, policjanci  zatrzymali 50 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który pomimo posiadania w swoim organizmie ponad 2 promili alkoholu, kierował rowerem. Dodatkowo policjanci ustalili, że jest on  poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

05.10.2020r.

Godz. 1220– w miejscowości Bogate gm. Przasnysz, kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu najechał na tył pojazdu marki Man. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1240– w miejscowości Klewki gm. Przasnysz, kierujący pojazdem ciężarowym marki Iveco wykonując nieprawidłowo manewr wyprzedzania doprowadził do zderzenia z pojazdem osobowym marki BMW. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1620– w miejscowości Krzynowłoga Mała, kierujący samochodem osobowym marki BMW, 26 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu, doprowadzając tam do wywrócenia się pojazdu na dach. Badanie stanu trzeźwości 26 – latka wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. Kierujący BMW za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym.

 

asp.szt.Krzysztof Błaszczak


 

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments