Kronika Policyjna Przasnysz od 5 do 9 marca 2020 roku.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 5 do 9 marca 2020 roku.

 

08.03.2020r.

Godz. 0020– w Przasnyszu na ul. Słowackiego, kierujący samochodem osobowym marki BMW, 21- letni mieszkaniec pow. przasnyskiego na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości pojazdu do warunków drogowych w wyniku czego stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo co spowodowało wywrócenie się pojazdu na dach. W wyniku doznanych obrażeń ciała śmierć na miejscu poniosła pasażerka BMW,17- letnia mieszkanka Jednorożca. Kierujący pojazdem oraz pozostali uczestnicy wypadku, 17- letni mieszkańcy Przasnysza, z poważnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do okolicznych szpitali. Badanie 21-latka wykazało, że w chwili wypadku był trzeźwy, pomimo tego pobrano od niego krew w celu przeprowadzania badań na obecność środków odurzających.

07.03.2020r.

Godz. 0750– w miejscowości Bogate gm. Przasnysz kierujący oplem w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, doprowadził do zderzenia z fiatem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1100– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że znani mu mężczyźni, z którymi przez kilka dni spożywał alkohol, dokonali kradzieży z jego mieszkania telewizora, komputera, akordeonu, mikrofalówki, butli gazowej, ładowarki do telefonów oraz dowodu osobistego. Wartość strat zgłaszający wycenił na kwotę ponad 4 tys. złotych.

Godz. 1730– w miejscowości Czaplice Kurki gm. Krzynowłoga Mała, kierujący oplem w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zderzenia z mercedesem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

06.03.2020r.

Godz. 0540– w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z ul. Pielgrzymkową, kierująca toyotą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadziła do zderzenia z pojazdem ciężarowym marki MAN, którego kierujący w miejscu niedozwolonym wykonywał manewr wyprzedzania innego pojazdu ciężarowego marki IVECO.  Kierująca toyotą za spowodowanie kolizji drogowej została ukarana mandatem karnym. Mandat karny otrzymał również kierujący manem.

Godz. 0845– w Przasnyszu na ul. Orlika, kierująca peugeotem oraz kierująca audi wykonując w tym samym czasie manewr cofania, doprowadziły do zderzenia się obu pojazdów. Obie kierujące zostały ukarane mandatami karnymi.

Godz. 1620– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że znany mu mężczyzna doprowadził jego syna do zawarcia umowy ratalnej w salonie Orange na łączną kwotę ponad 3 tys. złotych.


 

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments