Kronika policyjna Przasnysz – od 5 do 9 lipca 2018r.

Przedstawiamy interwencje KPP Przasnysz w dniach od 5 do 9 lipca 2018r.

09.07.2018r.

Godz. 05.55 – w miejscowości Żbiki gm. Krasne kierujący oplem na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą skodą. Sprawcę kolizji ukarano wysokim mandatem karnym.

Godz. 22.20 – w miejscowości Wielodróż gm. Przasnysz 19-letni mieszkaniec pow. makowskiego, pomimo braku uprawnień  kierował samochodem osobowym marki Audi z przyczepką samochodową niedopuszczoną do ruchu, a następnie podczas omijania przeszkody na drodze stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem w wyniku czego uderzył w ogrodzenie. Sprawcę kolizji ukarano 700 zł. mandatem karnym.

08.07.2018r.

Godz. 21.47 – w Przasnyszu na ul. Rynek policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając 1,2 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

07.07.2018r.

Godz. 11.15 – w miejscowości Raszujka gm. Chorzele kierujący samochodem osobowym marki BMW 32-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając tym do zderzenia z motocyklem marki Kawasaki, którym kierował 25-letni mieszkaniec gm. Chorzele mając blisko 0,7 promila alkoholu w organizmie oraz prawomocny zakaz sądowy. Sprawca kolizji kierujący BMW został ukarany mandatem karnym, a kierujący jednośladem  za swój czyn odpowie przed sądem.

Godz. 15.10 – w miejscowości Zdziwój Nowy gm. Chorzele nn kierujący nieznanym  pojazdem na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków na drodze w wyniku czego uderzył w przydrożne ogrodzenie posesji po czym oddalił się w nn kierunku.

Godz. 17.50 – na skrzyżowaniu Zawadki – Sierakowo gm. Przasnysz 35- letni kierujący samochodem osobowym marki Seat Cordoba  w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki BMW.  W wyniku zderzenia  niegroźnych obrażeń  ciała niezagrażających życiu doznali obaj  kierujący  oraz pasażerowie seata.

06.07.2018r.

Godz. 13.30 – Sekretarz Urzędu Gminy Krasne zgłosił, że w miejscowości Kozin gm. Krasne nn sprawca dokonał  kradzieży metalowych barierek z przepustu drogowego o łącznej wartości około 2 tyś. złotych.


Źródło KPP Przasnysz

Skomentuj artykuł

avatar