Kronika Policyjna Przasnysz od 31 lipca do 3 sierpnia 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 31 lipca do 3 sierpnia 2020r.

 

02.08.2020 r.

Godz. 0025– w miejscowości Sierakowo gm. Przasnysz, 19-letni mieszkaniec gminy Przasnysz kierujący samochodem marki Mercedes, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na prostym odcinku drogi zjechał do przydrożnego rowu, a następnie dachował, badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierował pojazdem mając 2,10 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 1920– w Jednorożcu na ul. Odrodzenia, policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Jednorożca, który mając 2,56 promila alkoholu w organizmie kierował  motorowerem.

Godz. 2100– w Przasnyszu na ul. Baranowskiej, policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu makowskiego, który mając 0,46 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Vw Passat.

Godz. 2330– w Karwaczu gm. Przasnysz, policjanci podczas legitymowania 22-letniego mieszkańca Przasnysza znaleźli przy nim substancję zabronioną w postaci marihuany, został zatrzymany do wyjaśnienia.

 

01.08.2020 r.

Godz. 0945– w miejscowości Przysowy gm. Chorzele, policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca gminy Chorzele poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia zastępczej kary 10 dni aresztu.

Godz. 1030– w Przasnyszu na ul. Gołymińskiej, w nocy z 31 lipca na 01 sierpnia br. nieustalony sprawca wykopał, a następnie dokonał kradzieży 17 sztuk drzewek ozdobnych o wartości 340 złotych.

Godz. 1135– w Przasnyszu na ul. Orlika w sklepie Stokrotka, 59-letnia mieszkanka gminy Krasne dokonała kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych o łącznej wartości 697,12 złotych, została zatrzymana i za swoje zachowanie odpowie przed przasnyskim sądem.

Godz. 1430– w Przasnyszu na ul. Polnej, z zaparkowanego niezamkniętego samochodu marki Toyota Auris, nieustalony sprawca dokonał kradzieży dokumentów i pieniędzy w kwocie 240 złotych.

Godz. 1515– w miejscowości Żelazna Prywatna gm. Jednorożec, kierująca samochodem Mercedes mieszkanka Przasnysza, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla mieszkańca Piaseczna kierującego samochodem osobowym marki BMW X1 i doprowadziła do zderzenia tych pojazdów, została ukarana mandatem karnym.

Godz. 1615– w Klewkach gm. Przasnysz, kierująca samochodem osobowym marki BMW X5 mieszkanka Gdańska, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla mieszkańca powiatu makowskiego kierującego samochodem osobowym marki Ford Kuga i doprowadziła do zderzenia tych pojazdów, została ukarana pięciuset złotowym mandatem karnym.

Godz. 1705– w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulic Królewieckiej i Pukiańca, kierujący samochodem osobowym marki Toyota Aygo mieszkaniec Przasnysza, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego kierującego samochodem osobowym marki Renault Espace i doprowadził do zderzenia tych pojazdów.

Godz. 1840– mieszkanka gminy Przasnysz zgłosiła, że jej 29 letni syn zrywając kłódki z drzwi do pomieszczeń gospodarczych, dostał się do ich środka i ukradł kosę spalinową marki Sthil o wartości 600 złotych. W wyniku podjętego pościgu został zatrzymany, a skradzione mienie odzyskano. Dodatkowo mężczyzna ten podczas zatrzymania znieważył interweniujących policjantów, a po sprawdzeniu okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze piętnastu dni.

 

31.07.2020r.

Godz. 0720– w Sierakowie gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Grudusk, który mając 0,84 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Citroen.

kom. Paweł Rykowski


 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
7 miesięcy temu

Zdarzenie z 2 sierpnia należy poprawić , ponieważ błędny jest wiek winowajcy.

Anonim
Anonim
7 miesięcy temu

Mowa o zdarzeniu z godziny 00:25 2 sierpnia kierowca mercedesa miał jak się nie mylę 39 lat…