Kronika policyjna Przasnysz – od 3 do 6 sierpnia 2018r.

Interwencje Komendy Powiatowe Policji w Przasnyszu w dniach od 3 do 6 sierpnia 2018r.

05.08.2018r.

Godz. 17.00 – mieszkaniec Chorzel zgłosił, że w nocy z 4 na 5 sierpnia br.w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej nn sprawcy włamali się do samochodu marki Mercedes skąd zabrali radioodtwarzacz, a następnie po demontażu jednego z elementów betonowego ogrodzenia dokonali kradzieży 30 sztuk używanych opon. Zgłaszający wartość łącznych strat wycenił na kwotę 3000 złotych.

04.08.2018r.

Godz. 16.10 – w miejscowości Goski-Wąsosze gm. Krzynowłoga Mała kierujący samochodem osobowym marki KIA wykonując w sposób nieprawidłowy manewr wyprzedzania doprowadził do potrącenia 40-letniej rowerzystki mieszkanki Otwocka, którą  z niegroźnymi obrażeniami ciała karetką pogotowia przewiezioną do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 20.35 – w Świniarach gm. Krzynowłoga Mała kierujący oplem mieszkaniec pow. pułtuskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając tym do zderzenia e skodą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 20.45 – w miejscowości Krasne-Elżbiecin gm. Krasne kierujący motorowerem marki Yamaha w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu wjechał w ubytek w jezdni co w konsekwencji doprowadziło do upadku.  Motorowerzysta z niegroźnymi obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

03.08.2018r.

Godz. 09.25 – w Przasnyszu na ul. Ciechanowskiej kierujący samochodem marki Renault wykonując manewr cofania uderzył w skodę. Sprawcę kolizji pouczono.

Godz. 11.50 – w Łaniętach gm. Krzynowłoga Mała policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował samochodem marki Audi.

Godz.  14.30 – w Chorzelach  na Placu Kościuszki kierujący volkswagenem w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa doprowadził do zderzenia ze skodą. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Godz. 17.35 – w Wężewie gm. Krasne kierujący oplem mieszkaniec Warszawy w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z oplem. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

Godz. 20.20 – w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska policjanci zatrzymali  25 letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając 1,3 promila alkoholu w organizmie oraz prawomocny zakaz kierował rowerem


.

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments