Kronika policyjna Przasnysz – od 29 czerwca do 3 lipca 2018r.

Najnowsze interwencje KPP Przasnysz w dniach od 29 czerwca do 3 lipca 2018r.

03.07.2018r.

 

Godz. 09.15 – w Karwaczu gm. Przasnysz kierujący samochodem marki Renault Master nie zachowując bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu uderzył w niego. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Godz. 11.20 – w Przasnyszu na ul. Polnej nn sprawca dokonał uszkodzenia pokrywy bagażnika w mercedesie.

Godz. 13.54 – w Przasnyszu na ul. Leszno kierujący volkswagenem w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

02.07.2018r.

 

Godz. 12.25 – w miejscowości Wężewo gm. Krasne kierujący  pojazdem ciężarowym marki Scania 33-letni mieszkaniec Makowa Mazowieckiego na prostym odcinku drogi relacji Wężewo – Przasnysz nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu doprowadzając tym do wywrócenia się pojazdu. Kierujący z niegroźnymi obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Makowie Mazowieckim. Pisaliśmy o tym TU – http://www.infoprzasnysz.com/wypadek-samochodu-ciezarowego-w-miejscowosci-wezewo/

Godz. 21.44 – w Przasnyszu na ul. Starzyńskiego 40-letni mężczyzna  podczas podjętej wobec niego interwencji policyjnej  znieważył  słowami wulgarnymi oraz naruszył nietykalność cielesną policjantów. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

 

01.07.2018r.

 

Godz. 00.40 – w Olszewcu  gm. Czernice Borowe 22-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego mając 1,3 promila alkoholu w organizmie kierował mercedesem.

Godz. 20.43 – w miejscowości Czernice Borowe na ul. Chełchowskiego policjanci zatrzymali mieszkańca gm. Szydłowo, który mając 2,4 promila alkoholu w organizmie oraz pomimo braku uprawnień kierował samochodem osobowym marki Audi.

 

30.07.2018r.

 

Godz. 09.30 – w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z ul. Zawodzie  47-letni kierujący fiatem mieszkaniec Przasnysza mając 2,6 promila alkoholu w organizmie stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem  na wskutek  czego uderzył w znak drogowy.

Godz. 16.00 – w Sierakowie gm. Przasnysz policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając 2,4 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 17.13 – w miejscowości Wyrąb Karwacki gm. Przasnysz 20 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego pomimo posiadanego już zakazu sądowego wsiadł za kierownicę samochodu osobowego marki Fiat Seicento i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu a następnie do lasu gdzie uderzył  w drzewo.   Kierujący z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Przasnyszu, a jego dwóch pasażerów  w wieku 19 lat  z obrażeniami ciała zagrażającymi ich  życiu z pomocą Lotniczego Pogotowia Ratunkowego  przetransportowano do Szpitala w Warszawie i Olsztynie.

Pisaliśmy o tym TU – http://www.infoprzasnysz.com/oficjalne-stanowisko-kp-psp-przasnysz-w-sprawie-wypadku-w-wyrebie-karwackim/

 

29.07.2018r.

 

Godz. 11.35 – w Przasnyszu na ul. Polnej kierująca volkswagenem podczas wykonywanego  manewru cofania uderzyła w fiata. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.


Źródło KPP Przasnysz

Skomentuj artykuł

avatar