Kronika Policyjna Przasnysz od 25 listopada do 2 grudnia 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 25 listopada do 2 grudnia 2019r.

01.12.2019r.

Godz. 1650– w Przasnyszu na ul. Świerkowej zatrzymano 33-letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

30.11.2019r.

Brak zdarzeń kryminalnych

29.11.2019r.

Godz. 0920– w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, kierująca nissanem w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do zderzenia z suzuki. Kierującą nissanem za spowodowanie kolizji drogowej ukarano mandatem karnym.

Godz. 1130– w Chorzelach na ul. Witosa został zatrzymany 37-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, który chwilę wcześniej dokonał kradzieży w sklepie Mila w Chorzelach różnego asortymentu o łącznej wartości ponad 600 złotych.

Godz. 1240– w miejscowości Ulatowo Pogorzel gm. Jednorożec, policjanci zatrzymali 59-letniego mieszkańca Chorzel, który mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem marki Iveco.

Godz. 1315– na ul. Przasnyskiej w Krzynowłodze Małej, kierująca rowerem 85-letnia mieszkanka Krzynowłogi Małej, na prostym odcinku drogi, zjechała na przeciwległy pas ruchu wprost pod jadącego opla, którym kierowała 83-letnia mieszkanka Przasnysza.  Z miejsca wypadku kierującą rowerem  z obrażeniami ciała zagrażającymi jej życiu przetransportowano karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala, jednak pomimo wysiłku lekarzy, po kilku godzinach kobieta zmarła.  Badanie stanu trzeźwości kierującej oplem wykazało, że w chwili wypadku była trzeźwa.

Godz. 1750– pracownik sklepu Media Expert w Przasnyszu zgłosił, że dwóch nn sprawców dokonało kradzieży dwóch telefonów komórkowych o wartości  2400 złotych.

Godz. 1030– w miejscowości Grabowo gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 1300– mieszkaniec Ulatowa Zalesia gm. Krzynowłoga Mała zgłosił, że nn sprawca z niezamkniętego pomieszczenia garażowego, dokonał kradzieży dwóch używanych szlifierek kątowych i wkrętarki marki Makita o łącznej wartości 650 złotych.

Godz. 1415– w Chorzelach na ul. Padlewskiego, policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 1100– mieszkaniec pow. przasnyskiego zgłosił, że podczas jego pobytu w przasnyskim szpitalu przy ul. Sadowej, nn sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z pieniędzmi w kwocie 500 złotych oraz dowodem osobistym.

Godz. 1800– mieszkanka msc. Ulatowo – Zalesie gm. Krzynowłoga Mała zgłosiła, że nn sprawca z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży dwóch pilarek spalinowych marki Husqvarna, dwóch szlifierek kątowych oraz wiertarki o łącznej wartości 1600 zł.

27.11.2019r.

Godz. 0810– mieszkaniec Chorzel zgłosił, że nn sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia elewacji oraz okna w nowo budowanym domu jednorodzinnym w miejscowości Chorzele przy ul. Grunwaldzkiej. Pokrzywdzony wartość strat wycenił na kwotę 1 tys. zł.

Godz. 1330–  na drodze powiatowej  w miejscowości Ulatowo Pogorzel  gm. Jednorożec, 25-letni kierujący peugeotem, mieszkaniec pow. przasnyskiego, wykonując manewr wyprzedzania doprowadził do zderzenia z pojazdem osobowym marki Seat Ibiza po czym stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, w wyniku czego, zjechał do  rowu uderzając w  przydrożne drzewo. Z miejsca zdarzenia z poważnymi obrażeniami ciała 25-latek, został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala, a następnie z pomocą Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Od kierującego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu lub środków odurzających.

Godz. 1400– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że za pośrednictwem portalu internetowego OLX, dokonał zakupu samochodu osobowego marki Volkswagen Tiguan. Pomimo wywiązania się z zawartej umowy kupna pojazdu i wpłaceniu zaliczki w kwocie 900 złotych zgłaszający nie otrzymał zakupionego pojazdu lub zwrotu zaliczki.

Godz. 1450– mieszkanka Jednorożca zgłosiła, że kilka dni wcześniej nieznany  sprawca dokonał kradzieży jej roweru o wartości 100 złotych. Sprawcą kradzieży okazał się być 48-letni mieszkaniec Stegny.

Godz.1940– w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. 3 Maja z ul. Piłsudskiego, nn kierujący ładowarką wykonując nieprawidłowo manewr włączania się do ruchu uderzył w renault lagunę po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

26.11.2019r.

Godz. 0750– w miejscowości Zaręby gm. Chorzele, nn kierujący samochodem osobowym marki Audi, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, a następnie doprowadził do wywrócenia się pojazdu na dach. Po tym zdarzeniu oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb ratunkowych.

Godz.1330– mieszkaniec gm. Chorzele zgłosił, że w miejscowości Ulatowo – Borzuchy z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży piły spalinowej marki Husqvarna o wartości 600 złotych.

Godz. 1545– pracownik sklepu Żabka mieszczącego się w Przasnyszu przy ul. Rynek, zgłosił, że nn sprawca wykorzystując nieuwagę ekspedientki dokonał kradzieży art. spożywczych o łącznej wartości około 170 złotych.

25.11.2019r.

Godz. 1505– w Przasnyszu na ul. Leszno w sklepie Natura, nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch perfum o łącznej wartości około 300 złotych.

Godz. 2040– w miejscowości Żbiki-Gawronki gm. Krasne, kierujący mercedesem chcąc uniknąć zderzenia z sarną, która nagle wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd, zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w karpę w skutek czego  doszło do wywrócenia się pojazdu na dach. 43-letni kierujący mercedesem nie odniósł żadnych obrażeń.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments