Kronika policyjna Przasnysz – od 23 do 27 kwietnia 2018r.

Poniżej prezentujemy najświeższe interwencje przasnyskiej policji w dniach od 23 do 27 kwietnia 2018r.

26.04.2018r.

Godz. 14.10 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej kierujący dodgem 42-letni mieszkaniec Warszawy na przejściu dla pieszych doprowadził do potracenia dwóch 15 letnich mieszkanek Chorzel, które z niegroźnymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitali w Przasnyszu i Ciechanowie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy.  Natomiast  za spowodowanie rażącego naruszenia zasad ruchu drogowego zostało zatrzymane mu  prawo jazdy.

Godz. 18.00 – pracownik sklepu w Chorzelach przy ul. Kasztanowej podczas przeglądu monitoringu ujawnił dwóch nn sprawców dokonujących kradzieży artykułów spożywczych o wartości blisko 50 złotych.

Godz. 18.35 – w Klewkach gm. Przasnysz kierujący renaultem na łuku drogi w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych stracił panowanie nad pojazdem na wskutek czego wjechał do przydrożnego rowu.

Godz. 20.30 – w Dobrzankowie na drodze K-57 kierujący samochodem osobowym marki Audi w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do zderzenia audi A6, a następnie uderzył w peugeota nadjeżdżający z przeciwległego kierunku. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

 

25.04.2018r.

Godz. 00.50 – w Lipie gm. Jednorożec policjanci zatrzymali do kontroli mieszkańca gm. Jednorożec, który będąc pod wpływem środków odurzających kierował citroenem.

Godz. 12.00 – w Przasnyszu na ul. Leszno nn sprawca wykorzystując nieuwagę sprzedawcy dokonał kradzieży perfum damskich o wartości blisko 300 złotych.

 

24.04.2018r.

Godz. 09.40 – mieszkanka gm. Krzynowłoga mała zgłosiła, że na portalu aukcyjnym została oszukana przy zakupie telefonu komórkowego o wartości 320 złotych. Pomimo dokonanej wpłaty pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego telefonu.

Godz.  14.00 – w miejscowości Dzierzęga Nadbory gm. Chorzele policjanci podjęli próbę zatrzymania  do kontroli drogowej  samochód osobowy marki Fiat, którego kierujący na widok policjantów podjął ucieczkę. Podczas pościgu 23-latek kierujący fiatem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając tym do wywrócenia się pojazdu. Następnie pieszo kontynuował ucieczkę z miejsca zdarzenia. Jednak interweniujący policjanci dogonili go i zatrzymali. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. A przyczyną niezatrzymania się do kontroli był już prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd w Przasnyszu.

 

23.04.2018r.

Godz. 07.15 – w Krukowie gm. Chorzele kierujący oplem wyjeżdżając ze swojej posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu drogą publiczną 80 letniemu rowerzyście wyniku czego rowerzysta wywrócił się doznając nie groźnych obrażeń ciała.

Godz. 12.40 – do KP w Chorzelach zgłosiła się kierująca volvo i zgłosiła, że w Chorzelach na ul. Żabiej w niewyjaśnionych okolicznościach doszło do wybicia tylnej szyby w jej samochodzie.

Godz. 18.00 – w Przasnyszu na ul. Osiedlowej policjanci z WK  podczas kontroli fiata ujawnili środki psychotropowe należące do mieszkańca Przasnysza.


 

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments