Kronika Policyjna Przasnysz od 20 do 24 sierpnia 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 20 do 24 sierpnia 2020r.

 

23.08.2020r.

Godz. 1350– w miejscowości Krzynowłoga Mała, kierujący ciągnikiem rolniczym m-ki Zetor, podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Passat, którym kierowała mieszkanka pow. mławskiego. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

22.08.2020r.

Godz. 0050– w miejscowości Krzynowłoga Mała, policjanci ujawnili a następnie zatrzymali 56 letniego mieszkańca pow. nidzickiego, który był poszukiwany do czynności procesowych przez Sąd Rejonowy w Nidzicy.

21.08.2020r.

Godz.  1130– w Chorzelach na ul. Akacjowej, kierujący pojazdem m-ki Ranault Master w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z Renault Thalia. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1410– w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska, kierujący samochodem osobowym m-ki Ford Focus, na łuku drogi w wyniku wystrzału przedniej opony stracił panowanie nad pojazdem na skutek czego zjechał z drogi do przydrożnego rowu doprowadzając tym do wywrócenia się pojazdu. Pojazdem poruszał się mieszkaniec pow. ciechanowskiego wraz z 6 letnią córką. Uczestnicy zdarzenia  nie doznali obrażeń ciała.

Godz. 1545– w Przasnyszu na ul. Rolniczej doszło do zatrzymania obywatelskiego nietrzeźwego kierującego pojazdem osobowym m-ki Opel Corsa, którym kierował 35 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Badanie stanu trzeźwości 35 latka wykazało, że w swoim organizmie posiadał ponad 2 promile alkoholu. Zatrzymany mężczyzna w swoim samochodzie przewoził 3 letniego syna.

 

 asp.szt.Krzysztof Błaszczak


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
Adrian
6 miesięcy temu

Odnośnie 21.08 godz 14.10 po pierwsze to kierowca forda jechal z wnuczka nie z córką po drugie policja która byla to porażka zero zabezpieczenia wypadku zero pojecia o tym co maja robic powinni być jeszcze raz szkoleni

booster
booster
6 miesięcy temu
odpowiada  Adrian

bloczki wiedza jak wypełniać:DDDD

Adrian
Adrian
6 miesięcy temu
odpowiada  booster

No chyba tylko to wiedzą jak się robi bo nic więcej nie wiedzieli co maja robic i przyjechali w dodatku po 25 minutach od zgłoszenia A karetka z Ciechanowa az jechala porażka druga z krasnosielca przyjechala nasze słuzby to porażka z karetki tez pierwsze co to pytanie czy ktoś coronavirusa ma tylko w kosmos ich wysłać