Kronika Policyjna Przasnysz – od 2 do 4 sierpnia 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 2 do 4 sierpnia 2019r.

04.08.2019 r.

Godz. 1120– w Budkach gm. Chorzele, kierująca skuterem 55-letnia mieszkanka gminy Chorzele, na łuki drogi z nieustalonych przyczyn zjechała na pobocze drogi, po czym przewróciła się doznając obrażeń głowy. Została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Olsztynie.

Godz. 1410– w miejscowości Gostkowo gm. Przasnysz, kierujący samochodem Vw Arteon 31-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, nieprawidłowo wykonując manewr wyprzedzania pojazdu Mercedes Benz, zajechał mu drogę i doprowadził do zderzenia. Aa spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Godz. 1510– mieszkaniec Chorzel zgłosił, że w dniu 03 sierpnia br. nieustalona osoba na serwisie ogłoszeniowym OLX zamieściła ogłoszenie dotyczące sprzedaży samochodu, posługując się jego danymi osobowymi.

Godz. 1540– w miejscowości Jastrzębiec gm. Czernice Borowe, 45-letni mieszkaniec powiatu mławskiego kierując samochodem Vw Jetta i posiadając w organizmie 1,15 promila alkoholu, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu Skoda Fabia, kierowanego przez mieszkańca Białegostoku i doprowadził do zderzenia tych pojazdów. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia, zatrzymano mu również prawo jazdy, a za swoje postępowanie odpowie przed przasnyskim sądem.

03.08.2019 r.

Godz. 1605– w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, policjanci z wydziału prewencji zatrzymali 35 letniego mieszkańca Przasnysza, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments