Kronika Policyjna Przasnysz od 18 do 22 stycznia 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 18 do 22 stycznia 2021r.

 

21.01.2021 r.

Godz. 1025– w Przasnyszu na ul. Rynek, 22 – letnia mieszkanka gminy Krzynowłoga Mała kierująca samochodem marki SsangYong Musso, wykonując manewr cofania nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w bok przejeżdżającego pojazdu marki Mercedes Benz Sprinter – została ukarana mandatem karnym.

 

Godz. 1035– w Przasnyszu na ul. Sosnowej w sklepie Biedronka, 52 – letni mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży perfum o wartości 19,99 złotych, został ukarany mandatem karnym.

 

Godz. 1115– mieszkaniec gminy Krzynowłoga Mała zgłosił, że w nocy z 20 na 21 stycznia br., w Łaniętach gm. Krzynowłoga Mała z terenu posesji, nieustalony sprawca dokonał kradzieży samochodu osobowego marki Audi A4 koloru czarnego o wartości 160000 złotych.

 

20.01.2021 r.

Godz. 0800– w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska, kierujący samochodem Vw Transporter 51 – letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Skoda Octavia kierowanego przez mieszkankę Jednorożca i doprowadził do zderzenia się tych pojazdów, a następnie do zderzenia z pojazdem poruszającym się z przeciwnego kierunku tj. Oplem Insignia kierowanym przez mieszkankę Przasnysza. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych.

 

Godz. 0925– w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska, kierująca samochodem Vw Caravelle 50 – letnia obywatelka Ukrainy nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu Toyota Corolla kierowanego przez mieszkańca powiatu piaseczyńskiego i doprowadziła do zderzenia się tych pojazdów. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym w wysokości 250 złotych.

 

Godz. 1400– pracownik Urzędu Gminy w Przasnyszu zgłosił, że w miejscowości Karwacz w okresie od 11 do 18 stycznia br., nieustalony sprawca dokonał samowolnego podniesienia zasuwy na zbiorniku retencyjnym, co spowodowało przelanie się wody i obniżenie lustra wody w akwenie.

 

Godz. 1740– w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego na parkingu, mieszkaniec Warszawy kierujący samochodem osobowym marki Renault Espace, wykonując manewr cofania, uderzył w bok przejeżdżającego pojazdu marki Opel Astra, kierowanego przez mieszkańca Przasnysza – został ukarany mandatem karnym.

 

19.01.2021 r.

Godz. 1005– w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego w sklepie Biedronka, mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży bielizny termoaktywnej o wartości 50 złotych. Został ukarany mandatem karnym.

 

Godz. 1420– w Przasnyszu na ul. Orlika, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 29 – letniego mieszkańca Przasnysza, który kierował samochodem osobowym marki Ford pomimo orzeczonego przez sąd zakazu kierowania pojazdami. Dodatkowo podczas kontroli podał funkcjonariuszom fałszywe dane personalne.

 

18.01.2021 r.

Godz. 1535– w Przasnyszu na ul. Orlika policjanci zatrzymali 24 – letniego mieszkańca Przasnysza poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze jednego roku.

 

kom. Paweł Rykowski


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments