Kronika Policyjna Przasnysz od 18 do 22 maja 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 18 do 22 maja 2020r.

 

22.05.2020r.

Godz. 0530– w miejscowości Wężewo gm. Krasne, kierujący Fordem Mondeo  w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem na skutek czego, uderzył w przydrożne ogrodzenie, drzewo i budynek gospodarczy.  Po  zdarzeniu kierujący fordem, oddalił się z miejsca zdarzenia, porzucając uszkodzony pojazd.

 

21.05.2020r.

Godz. 1920– w miejscowości Szla gm. Przasnysz, 51-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował rowerem.

 

20.05.2020r.

Godz. 0320– w miejscowości Dobrzankowo gm. Przasnysz, kierujący Audi A6, 34-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne ogrodzenie. Kierujący z obrażeniami ciała z miejsca zdarzenia, został przetransportowany karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Od kierującego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

Godz. 0720– w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, nn sprawca po uprzednim pokonaniu zabezpieczenia zbiornika paliwa w koparce marki Liebherr dokonał kradzieży oleju napędowego o wartości blisko 900 złotych.

Godz. 1310– w miejscowości Zawadki gm. Przasnysz, kierujący pojazdem marki Citroen Berlingo w celu uniknięcia kolizji drogowej z kierującym motorowerem 17-letnim mieszkańcem pow. przasnyskiego, zjechał do przydrożnego rowu. 17-letni kierujący jednośladem za kierowanie bez uprawnień i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym. Mandatem karnym został ukarany również kierujący citroenem za brak prawa jazdy przy kontroli.

Godz. 2020– na rondzie Brygady Syberyjskiej w Chorzelach, kierujący skuterem 37-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego w wyniku niedostosowania prędkości doprowadził do wywrócenia się. Z niegroźnymi obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala.  Od kierującego skuterem pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

 

19.05.2020r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

18.05.2020r.

Godz. 1910– w Przasnyszu na ul. Baranowskiej, kierująca samochodem osobowym marki KIA z nieustalonych przyczyn zjechała na lewą stronę jezdni, a następnie wjeżdżając do przydrożnego rowu uderzyła w drzewo. Kierująca z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała została przewieziona karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala.

 

asp.szt. Krzysztof Błaszczak


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments