Kronika Policyjna Przasnysz od 17 do 21 września 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 17 do 21 września 2020r.

 

20.09.2020r.

Godz. 0735– w miejscowości Łoje gm. Krzynowłoga Mała, kierujący samochodem osobowym m-ki Fiat Punto, 19-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący fiatem z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała, został przewieziony do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości 19- latka wykazało, że w chwili zaistnienia zdarzenia drogowego był trzeźwy. Pomimo tego pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

 

 

19.09.2020r.

Godz. 1455– w Przasnyszu na ul. Baranowskiej, kierująca samochodem m-ki Opel Corsa na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem m-ki Renault Thalia. Kierującą oplem za spowodowanie kolizji drogowej ukarano mandatem karnym.

 

18.09.2020r.

Godz. 1200– w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, kierujący pojazdem osobowym m-ki Chrysler, podczas wykonywanego w sposób nieprawidłowy manewru wyprzedzania, uderzył w pojazd m-ki Toyota.  Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

 asp.szt.Krzysztof Błaszczak


 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Benedek
Benedek
3 miesięcy temu

Kiedy odszkodowania dla kierowców poszkodowanych przez błędne orzeczenia drogówki?