Kronika Policyjna Przasnysz – od 14 do 18 stycznia 2018r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 14 do 18 stycznia 2018r.

17.01.2019r.

Godz. 08.10 – w Zawadkach gm. Przasnysz kierujący oplem mieszkaniec pow. przasnyskiego nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, a następnie wjeżdżając do przydrożnego rowu uderzył w przydrożne drzewo i ogrodzenie posesji. Kierujący oplem z niegroźnymi obrażeniami ciała został karetką pogotowia przewieziony do szpitala.

Godz. 12.25 – 85 letni  mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że nn sprawcy  usiłowali dokonać oszustwa na jego szkodę w ten sposób, że zadzwonili na jego telefon stacjonarny i podając się za pracownika poczty poinformowali go o przesyłce zaadresowanej na jego nazwisko, a następnie rozłączyli się. Chwile później w po raz drugi  sprawca zadzwonił do zgłaszającego i  podając się za policjanta z przasnyskiej komendy poinformował go o tym , że pracownik, który chwile wcześniej rozmawiał z nim przez telefon to oszust i że podobne działania były już prowadzone w dniu wczorajszym.  Po uzyskaniu takich informacji starszy mężczyzna słuchawkę telefonu przekazał swojej synowej, która usłyszała od nn mężczyzny, że jak przyjdzie do nich pracownik poczty z przesyłką to by jedna osoba go czymś zajęła, a druga niech powiadomi policję. Po zakończonej rozmowie pokrzywdzeni  powiadomili już o tym fakcie prawdziwych  policjantów z przasnyskiej komendy.  W ten sam sposób chwile później  w podobny sposób nn sprawca  usiłował  oszukać 79 letnią  mieszkankę Przasnysza jednak zamierzonego celu nie osiągnął.

Godz. 12.50 – w Sątrzasce gm. Przasnysz policjanci zatrzymali 48 letniego mieszkańca pow. przasnyskiego poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 15.45 – 61 letnia mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że po rozmowie telefonicznej z nieznanym mężczyzną podającym się za policjanta dokonała przelewu znacznej sumy pieniędzy na podane przez niego konto.

Godz. 16.00 –w Przasnyszu w Stokrotce przy ul. Orlika nn sprawca dokonał kradzieży zabawki o wartości blisko 170 złotych po czym oddalił się w nn kierunku.

Godz. 18.30 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego pod nieobecność domowników nn sprawca po wybiciu szyby w oknie piwnicznym dostał się do wnętrza  domu jednorodzinnego skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie blisko 9 tyś. złotych.

16.01.2019r.

Godz. 10.15 – w Chorzelach na ul. Szkolnej policjanci zatrzymali 38 letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając blisko 0,5 kierował rowerem. 

15.01.2019r.

Godz. 08.40 – w Wężewie gm. Krasne kierujący samochodem osobowym marki BMW w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu uderzył w tył pojazdu marki Fiat. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 21.45 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej nn sprawca dokonał kradzieży paliwa o wartości ponad 100 złotych po czym oddalił się  nn kierunku.

14.01.2019r.

Godz. 12.00 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że na portalu internetowym „OLX” został oszukany przy zakupie  czterech opon samochodowych. Pomimo dokonanej przedpłaty 300 złotych pokrzywdzony  nie otrzymał zakupionych opon.

Godz. 12.35 – w Przasnyszu na ul. Wojskowej kierujący samochodem osobowym marki JEEP w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze doprowadził do zderzeniu z samochodem marki Porsche. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 14.00 – w Duczyminie  gm. Chorzele policjanci zatrzymali  mieszkańca pow. przasnyskiego, który pomimo posiadanego już prawomocnego zakazu sądowego kierował volkswagenem.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments