Kronika Policyjna Przasnysz – od 13 do 16 sierpnia 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 13 do 16 sierpnia 2019r.

14.08.2019 r.

Godz. 1300– w miejscowości Pawłowo-Poręba gm. Czernice Borowe, 50-letni mieszkaniec tej miejscowości, mając 1,57 promila alkoholu w organizmie, słowami wulgarnymi znieważył funkcjonariuszy wydziału kryminalnego przasnyskiej komendy, a także przemocą usiłował zmusić ich do odstąpienia od wykonywanych przez nich czynności służbowych. Został zatrzymany do wyjaśnienia i za swój czyn odpowie przed przasnyskim sądem.

Godz. 1430– w Przasnyszu na ul. Makowskiej, kierująca samochodem Nissan Almera 42-letnia mieszkanka Gdyni, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu Ford Fiesta, kierowanego przez mieszkankę gminy Czernice Borowe i doprowadziła do zderzenia się tych pojazdów, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym w wysokości 250 złotych.

Godz. 1900– w Przasnyszu na ul. Sosnowej, 50-letni mieszkaniec Przasnysza kierujący samochodem osobowym marki Vw Passat, nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru cofania i uderzył w pojazd Audi A4, którego kierujący wykonywał manewr skrętu w lewo, sprawcę ukarano mandatem karnym.

Godz. 2025– w miejscowości Ulatowo-Pogorzel gm. Jednorożec policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca tej miejscowości poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 40 dni.

13.08.2019 r.

Godz. 1140– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że nieustalona osoba na komunikatorze internetowym Messenger podając się za jego rodzinę poprosiła o opłacenie zamówienia kwotą dwa razy po 500 złotych. Pokrzywdzony wygenerował kod BLIK i udostępnił go tej osobie, w wyniku czego został oszukany na kwotę 1000 złotych.

Godz. 2050– w miejscowości Mosaki-Stara Wieś gm. Krasne, 20-letni mieszkaniec Warszawy kierując samochodem osobowym marki Alfa Romeo uderzył w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię wprost pod jadący pojazd.

12.08.2019 r.

Godz. 1335– mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w dniu 11 sierpnia br. znany jej osobiście przasnyszanin kierował wobec niej groźby pozbawienia życia oraz uszkodził drzwi wejściowe do mieszkania powodując straty o wartości 1400 złotych.

Godz. 1450– mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że w dniu 08 sierpnia br. nieustalony sprawca dokonał włamania na jego profil na Facebooku, a następnie wysyłał treści erotyczne do jednej z osób którą posiadał w znajomych.

Godz. 1525– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że został oszukany przez jedną z firm z południa Polski w ten sposób, że wykonał na jej rzecz transport towaru lecz nie otrzymał za wykonaną usługę zapłaty w kwocie 1100 złotych.

Godz. 1640– w Przasnyszu na ul. Sportowej, policjanci wydziału prewencji przasnyskiej komendy ujawnili samochód osobowy marki Skoda Fabia, który został skradziony na terenie Pułtuska.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments