Kronika Policyjna Przasnysz – od 12 do 15 lipca 2018r.

Interwencje komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu w dniach od 12 do 15 lipca 2018r.

 

15.07.2018r.

Godz. 00.40 – w Sierakowie gm. Przasnysz w domu jednorodzinnym nastąpiło rozszczelnienie butli gazowej  z propanem-butanem, a następnie do wybuchu. W chwili zdarzenia w domu znajdowało się 3 osoby dorosłe i troje dzieci w wieku od 5 do 8 lat.  Na szczęście nikt nie odniósł  poważnych obrażeń ciała.

Godz. 15.25 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej policjanci zatrzymali mężczyznę, który  mając 0,36 promila alkoholu w organizmie kierował volkswagenem.

Godz. 17.20 – w Zarębach gm. Chorzele kierująca Land Roverem 34 letnia mieszkanka Radomia  na prostym odcinku drogi w trakcie wyprzedzania innego pojazdu, straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem  w wyniku czego  zjechała na lewe pobocze drogi,  a następnie wjeżdżając do przydrożnego rowu  doprowadziła   do wywrócenia się pojazdu na dach. W wyniku zdarzenia  śmierć na miejscu poniósł pasażer pojazdu, 36 letni mieszkaniec pow. grodziskiego. Natomiast kierująca wraz z pozostałymi pasażerami pojazdu w wieku 22 i 45 lat z obrażeniami ciała karetkami pogotowia zostali przewiezieni do szpitala w Przasnyszu i Ostrołęce.

14.07.2018r.

Godz. 00.45 – w Przasnyszu na ul. Dębowej policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 11.24 – w Krzynowłodze Małej na ul. Kościelnej 68-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego mając 1,7  promila alkoholu w organizmie  uderzył rowerem w stojącego volkswagena powodując tym zarysowania powłoki lakieru na lewym tylnym błotniku i zderzaku.

Godz. 20.00 – w miejscowości Ulatowo-Gać gm. Krzynowłoga Mała kierujący volkswagenem potrącił psa, który wbiegł na jezdnię wprost pod jadący samochód powodując jego uszkodzenie. Właściciel psa został ukarany mandatem karnym.

Godz. 23.00 – w miejscowości Ulatowo-Słabogóra  gm. Jednorożec policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając ponad 0,2 promila alkoholu w organizmie kierował  samochodem osobowym marki Renault.

13.07.2018r.

Godz. 14.55 – w miejscowości Kwiatkowo gm. Chorzele w wyniku nie zachowania ostrożności i bezpiecznej odległości kierująca samochodem marki Fiat mieszkanka pow. mieleckiego oraz kierująca volkswagenem mieszkanka pow. przasnyskiego na drodze gruntowej doprowadziły do zderzenia się obu pojazdów.  Obie kierujące zostały ukarane mandatami karnymi.


Źródło KPP Przasnysz

Skomentuj artykuł

avatar