Kronika Policyjna Przasnysz od 10 do 14 sierpnia 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 10 do 14 sierpnia 2020r.

 

13.08.2020 r.

Godz. 0750– w rejonie miejscowości Mchowo, gm. Przasnysz, mieszkanka gminy Czernice Borowe kierująca samochodem osobowym Mitsubishi Carisma straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i wywróciła pojazd. Została ukarana mandatem karnym.

 

12.08.2020 r.

Godz. 1350– w Przasnyszu na ulicy Żwirki i Wigury, 47-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego kierujący samochodem osobowym marki BMW, nieprawidłowo wyprzedzał rowerzystę, mieszkańca Przasnysza, który zachwiał się i uderzył w samochód. Kierowcę pojazdu za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarano mandatem karnym.

Godz. 1445– w Przasnyszu na ul. Pstrej, 54-letni mieszkaniec Przasnysza kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, zjechał z jezdni i uderzył w garaż. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierował pojazdem mając 2,37 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 1910– w miejscowości Milewo-Szwejki gm. Krasne, policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego, obywatela Rumunii, który mając 1,47 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Renault.

 

11.08.2020 r.

Godz. 0930– na drodze krajowej k-57 w rejonie miejscowości Romany Sebory gm. Krzynowłoga Mała, kierujący autobusem marki Scania mieszkaniec Wyszkowa podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego marki Man kierowanego przez mieszkańca województwa podlaskiego, nie zachował należytych środków ostrożności i uszkodził w pojeździe ciężarowym lusterko boczne. Dodatkowo jadący za tymi pojazdami kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra, mieszkaniec gminy Jednorożec najechał na części rozbitego lusterka znajdujące się na jezdni i uszkodził swój pojazd. Kierujący autobusem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Godz. 1035– pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Chorzelach zgłosił, że w miesiącu lipcu br. nieustalony sprawca w miejscowości Krzynowłoga Wielka gm. Chorzele, dokonał zniszczenia dwóch wiat przystankowych poprzez wybicie w nich 7 sztuk szyb, powodując straty w kwocie 7800 złotych.

Godz. 1440– w miejscowości Pawłowo-Poręba gm. Czernice Borowe, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego mieszkańca gminy Czernice Borowe, który kierował samochodem osobowym marki Kia pomimo orzeczonego przez sąd zakazu kierowania pojazdami.

Godz. 1445– w Przasnyszu na ul. Sosnowej w sklepie Biedronka, 41 letni mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży dwóch butelek piwa o wartości 6,48 złotych, został ukarany pięciuset złotowym mandatem karnym.

 

10.08.2020 r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

kom. Paweł Rykowski


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments