Kronika policyjna Przasnysz – 9.06.2014

  08.06.2014r.

Godz. 08:30-nieznany sprawca z piwnicy bloku przy ul. Bukowej ukradł rower górski Horyzont o wartości 600 zł.

Godz.11:15-  mieszkaniec gm. Przasnysz powiadomił, że znany mu mężczyzna przyjechał rowerem na jego posesję i awanturuje się. Badanie wykazało, że kierujący rowerem miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie i posiada  sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Godz. 15:55- w Jednorożcu na ul. Odrodzenia doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym m-ki Opel Astra mieszkaniec powiatu przasnyskiego przy zmianie pasa ruchu wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z kierującym motocyklem Suzuki mieszkańcem Przasnysza.  Ranny motocyklista został przewieziony do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 19:10- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że podczas remontu domu znalazł reklamówkę w której znajdowała się różnego rodzaju amunicja( sygnalizacyjna,  hukowa, rewolwerowa, pistoletowa). Amunicję zabezpieczono w KPP Przasnysz

Godz. 18:15- w Przasnyszu na ul. Sosnowej zatrzymano mieszkańca Przasnysza, który wszczął awanturę domową z matką. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie. W zamian za odstąpienie od czynności służbowych mężczyzna oferował  dwóm policjantom po 500 złotych łapówki. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.

 

07.06.2014r.

Godz. 12:00- ze sklepu Biedronka w  Przasnysz  przy ul. Sosnowej mężczyzna  ukradł przetwornicę samochodową o wartości 69 zł. i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Godz. 12:20- mieszkanka Krzynowłogi Małej powiadomiła, że nieznany sprawca najprawdopodobniej z wiatrówki postrzelił jej kota. Zwierzę zostało opatrzone przez lekarza weterynarii.

Godz. 13:00-  mieszkanka Przasnysza powiadomiła, że nieznany sprawca w jej  samochodzie Opel Astra wybił szybę przednią. Wartość strat zgłaszająca oszacowała na kwotę 800 zł. Na ulicy Szpitalnej policjanci zatrzymali nietrzeźwego mieszkańca Przasnysza, który uszkodził w/w  samochód. Badanie wykazało, że miał 2,26 promila alkoholu w organizmie, został osadzony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.

Godz. 15:10- mieszkanka gm. Chorzele zgłosiła, że od jesieni ubiegłego roku do chwili obecnej nieznany sprawca dokonał wyrębu 3 drzew olszyny, które rosły na jej polu w miejscowości Mącice. Wartość skradzionych drzew oszacowała na kwotę 300 zł.

06.06.2014R.

Godz. 16:35- w miejscowości Pawłowo Poręba, gm. Czernice Borowe  zatrzymano kierującego citroenem będącego po użyciu alkoholu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 0,36 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 19: 15-mieszkanka Przasnysza powiadomiła, że w Przasnyszu na ul. Sosnowej kierujący nieznanym pojazdem wymusił pierwszeństwo podczas wyjazdu z parkingu i uderzył w jej samochód po czym odjechał z miejsca zdarzenia

Godz. 19:15- w Chorzelach w sklepie Polo Market 2 nieznanych sprawców ukradło zgrzewkę piwa ( 24 szt.) po czym oddalili się z miejsca zdarzenia

Godz. 23:40- w Zarębach gm. Chorzele mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował mazdą będąc po użyciu alkoholu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 0,24 promila alkoholu w organizmie.

 

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments