Kronika Policyjna Przasnysz – 8.12.2014

 07.12.2014r.

Godz. 22:45-w Jednorożcu na ul. Odrodzenia zatrzymano nietrzeźwego mieszkańca gm. Jednorożec kierującego rowerem, miał 1.90 promila alkoholu w organizmie.

 

06.12.2014r.

godz.12:33-w Goskach Wąsoszach gm. Krzynowłoga Mała patrol policyjny zatrzymał nietrzeźwego mieszkańca powiatu przasnyskiego kierującego audi A6. Kierujący miał 2.46 promila alkoholu w organizmie i aktualny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi do 23.07.2016r. wydany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu.

Godz.18:45- mieszkaniec powiatu mławskiego zgłosił, że na drodze Borkowo Boksy- Borkowo Falenta gm. Czernice Borowe na poboczu drogi stoi samochód osobowy marki BMW , a przód i tył pojazdu jest rozbity. Wewnątrz pojazdu znajduje się ranny kierowca z którym utrudniony jest kontakt.  Na miejsce został skierowany patrol policji, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Ustalono, że kierujący bmw mieszkaniec powiatu przasnyskiego jadąc pojazdem nie dostosował prędkości do warunków drogowych czym doprowadził do zdarzenia drogowego. Badanie  potwierdziły stan nietrzeźwości kierującego, który miał 2.02 promila alkoholu w organizmie i został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

Godz. 21:17-w Parciakach gm. Jednorożec policjanci zatrzymali nietrzeźwego mieszkańca gm. Jednorożec kierującego rowerem. Miał 1.00 promil alkoholu w organizmie.

Godz. 22:27-w Jednorożcu na ul. Odrodzenia zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę mieszkańca gm. Jednorożec. Miał 1.56 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 23:59- dyspozytor Centrum Powiadamiania Ratunkowego poinformował o zdarzeniu drogowym w miejscowości Grabowo Rżańce gm. Krzynowłoga Mała. Ustalono, że kierujący vw golfem z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, uderzył w skarpę i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Mężczyzna znajdował się w  widocznym stanie nietrzeźwości. Kierującego z obrażeniami ciała przewieziono na oddział chirurgiczny szpitala w Przasnyszu. Ustalono również, że kierował pojazdem nie posiadając wymaganych  uprawnień.

 

05.12.2014r.

Godz.12:03-dyżurny KPP w Przasnyszu został powiadomiony, że na trasie Opaleniec- Chorzele porusza się fiat 126p, a kierujący tym pojazdem jest nietrzeźwy. Policjanci ujawnili pojazd, jednak kierujący fiatem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci podjęli pościg za pojazdem i w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej zatrzymali fiata. Okazało się, że kierujący samochodem mieszkaniec powiatu przasnyskiego jest nietrzeźwy i ma 1.26 promila alkoholu w organizmie.

 

 

 KPP Przasnysz


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...