Kronika Policyjna Przasnysz – 6.10.2014

05.10.2014r.

Godz. 05:00- Podczas patrolowania miasta  policjanci zauważyli na rondzie w Chorzelach samochód    m-ki Ford Fokus jadący  pod prąd, który na widok radiowozu odjechał w kierunku ul. Kościelnej, zatrzymał się a kierujący zamienił się miejscem z jadącym obok  pasażerem. Obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu i nie przyznali się do kierowania pojazdem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Chorzelach.

Godz. 10:45- w Chorzelach zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę. Badanie wykazało, że miał 0,4 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 15:35- w Przasnyszu na ul. J. Słowackiego kierująca rowerem  wymusiła  pierwszeństwo przejazdu   prawidłowo jadącemu  BMW. Kobietę ukarano mandatem w kwocie      200 zł.

 04.10.2014r.

Godz. 11:25- mieszkanka Ciechanowa powiadomiła, że na ul. Św. Stanisława Kostki w Przasnyszu doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący fordem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył samochodu Rover kierowany przez zgłaszającą, której pojazd z kolei uderzył w BMW. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w kwocie 200 zł.

Godz. 21:20- w Chorzelach na ul. Szkolnej kierujący oplem nie zatrzymał się do kontroli drogowej . Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali mieszkańca pow. szczycieńskiego kierującego autem. Mężczyzna miał 0,26 promila alkoholu w organizmie.

03.10.2014r.

Godz. 09:00-w sklepie „Biedronka” w Przasnyszu przy ul. Sosnowej,  mieszkanka powiatu makowskiego

ukradła produkty spożywcze o wartości 9 zł. Kobietę ukarano mandatem w kwocie 100 zł.

Godz. 14:40- mieszkanka Przasnysza powiadomiła, że nieznany sprawca z jej samochodu zaparkowanego przy sklepie „Zielony Market” w Przasnyszu ukradł tablicę rejestracyjną o wartości     100 zł.

Godz. 15:35- w sklepie „Biedronka” przy ul. Sosnowej dwaj mężczyźni, mieszkańcy Przasnysza ukradli 0,5 l. wódki. Jedne z  mężczyzn został ukarany mandatem w kwocie 200 zł.,  drugi za swój czyn odpowie przed  sądem.

Godz. 15:40- nieznani sprawcy włamali się do mieszkania przy ul. Witosa w Przasnyszu i ukradli 200 zł.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Przasnyszu.

Godz. 16:15- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że znany mu bezdomny  mężczyzna  z jego mieszkania ukradł pieniądze w kwocie 500 zł. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

Godz. 18:30-  w Kuskowie gm. Przasnysz nieznani sprawcy ukradli  metalową bramę wjazdową na teren  po byłym PGR. Wartość bramy zgłaszający oszacował na kwotę 3000 zł.

Godz. 19:15- w Świniarach gm. Krzynowłoga Mała kierujący  nissanem nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył tył rozrzutnika ciągniętego przez ciągnik rolniczy. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments