Kronika Policyjna Przasnysz – 6.06.2016

05.06.2016r.

Godz. 19:00- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że nieznany sprawca  przeszedł po masce pojazdu VOLVO, który był  zaparkowany przy ul. Osiedlowej w Przasnyszu uszkadzając maskę. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 1200 zł.

 04.06.2016r.

Godz. 02:45- w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej zatrzymano kierującego VW Passat. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 10:05- w Przasnyszu na ul. Królewieckiej kierując fiatem mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie zachował należytych środków ostrożności i uderzył w jadącego  przed nim rowerzystę, który nie korzystał ze ścieżki rowerowej. Uczestnicy zdarzenia zostali ukarani mandatami karnymi.

Godz. 14:20- w Przasnyszu na ul. Ciechanowskiej zatrzymano nietrzeźwego mężczyznę kierującego  rowerem. Badanie wykazało, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna posiada zakaz kierowania rowerami obowiązujący do sierpnia 2016r.

03.06.2016r.

Godz. 14:35- w samochodzie Renault Laguna  zaparkowanym przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu nieznany sprawca wybił szyby boczne, wszedł do samochodu i próbował  uruchomić pojazd. Mężczyzna był nietrzeźwy,  został zatrzymany i osadzony do wyjaśnienia.

Godz. 17:20- w Oględzie gm. Przasnysz mieszkanka Warszawy kierując oplem nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i wjechała do przydrożnego rowu wywracając pojazd. Kobieta nie odniosła obrażeń ciała, została ukarana mandatem w wysokości 50 zł.

Godz. 17:35- mieszkaniec powiatu przasnyskiego powiadomił, że nieznany sprawca z terenu parkingu przy sklepie w miejscowości Wężewo ukradł przyczepkę samochodową o wartości 2252 zł.

Godz. 17:40- w Jednorożcu z niezamkniętego budynku gospodarczego nieznany sprawca  ukradł silnik elektryczny o mocy 7,5 KW. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 500 zł. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili sprawcę kradzieży, którym okazał się mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych zajmowanych przez mężczyznę odzyskano skradziony silnik.

Godz. 20:55- mieszkanka Przasnysza powiadomiła, że  nieznany sprawca wybił szyby w oplu zaparkowanym przy ul. Witosa w Przasnyszu. Zgłaszająca straty oszacowała na kwotę 150 zł.

 

 

KPP Przasnysz.


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...