Kronika Policyjna Przasnysz – 5.12.2014

04.12.2014r.

Godz. 05:35- na trasie Przasnysz- Romany Sebory doszło do kolizji drogowej. Ob. Litwy kierując samochodem typu laweta m-ki Mercedes Benz , wraz z przyczepą typu SAM nie dostosował prędkości  jazdy do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wywrócił zestaw zajmując lewy pas drogi. W tym czasie   kierujący Hondą Civic, mieszkaniec powiatu przasnyskiego  jadąc w stronę Przasnysza  z uwagi na panujące warunki drogowe nie zapanował nad pojazdem i uderzył w  wywrócony zestaw samochodowy. Obaj kierowcy byli trzeźwi i nie doznali obrażeń ciała.

Godz. 08:05- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że z terenu budowy w Sierakowie nieznani sprawcy ukradli elektronarzędzia o wartości ok. 10000 zł.

Godz. 09:30- w Chorzelach na ul. Zarębskiej zatrzymano  mieszkańca powiatu przasnyskiego kierującego peugeotem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 0,6 promila alkoholu w organizmie

Godz. 13:30- w Jednorożcu na ul. Długiej doszło do kolizji drogowej. Mieszkanka powiatu przasnyskiego kierując fiatem Seicento wyjeżdżała z posesji i   nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu fiatem Uno mieszkańcowi powiatu przasnyskiego w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kobietę ukarano mandatem w kwocie 200 zł.

Godz. 17:50– ze sklepu przy ul. Sosnowej w Przasnyszu  mieszkanka powiatu makowskiego ukradła dwa opakowania perfum o wartości ok. 30 zł.

Godz. 21:20- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że nieznani sprawcy w nieustalony sposób weszli do jego mieszkania przy ul. Wincentego Witosa w Przasnyszu i ukradli dwa złote pierścionki oraz pieniądze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Przasnyszu.

 

03.12.2014r.

Godz. 11:50- w Zarębach gm. Chorzele mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował VW Golfem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Godz. 12:40- mieszkaniec powiatu końskiego powiadomił, że podczas pobytu w hotelu „IMPERIUM” w Przasnyszu przy ul. Leszno nieznani sprawcy ukradli mu 700 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Przasnyszu.

Godz. 12:50- w Krukowie gm. Chorzele zatrzymano nietrzeźwego mężczyznę kierującego oplem. Badanie wykazało, że miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

Godz. 17:10- w Olszewce gm. Jednorożec 78 letni mieszkaniec tej gminy kierował motorowerem mając 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Godz. 17:55- mieszkaniec Białegostoku powiadomił, że z zamkniętego pokoju w hotelu „Millenium” nieznani sprawcy ukradli mu pieniądze w kwocie 4000 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Przasnyszu.

 

 

02.12.2014r.

Godz. 08:10- w Przasnyszu na ul. Mazowieckiej mieszkaniec Warszawy kierujący samochodem m-ki Hunday potrącił  kobietę przechodzącą przez jezdnię. Kobieta doznała urazu ciała. Kierującego ukarano mandatem w kwocie 200 zł.

Godz. 08:20- w nocy z 01/02 grudnia w Przasnyszu nieznani sprawcy ukradli samochód m-ki Skoda Octavia,  na szkodę firmy „MLEKOMA”.  Zgłaszający wartość pojazdu oszacował na kwotę 60 tys. zł.

Godz. 11:25- mieszkanka powiatu pruszkowskiego zgłosiła, że kierujący VW Passatem uderzył w jej zaparkowany na parkingu  przy ul. Ś. Stanisława Kostki  samochód m-ki Opel Mokka. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w kwocie 50 zł.

Godz. 12:50- w sklepie „ROSSMAN” mieszkanka Przasnysza ukradła krem do twarzy o wartości 39 zł. Kobietę ukarano mandatem w kwocie 100 zł.

Godz. 19:10- w Krępie Starej zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę, mieszkańca gm. Przasnysz. Badanie wykazało u mężczyzny około 0,6 promila alkoholu w organizmie.

 

01.12.2014r.

Godz. 12:25- we wsi Szla gm. Przasnysz kierujący peugeotem mieszkaniec powiatu przasnyskiego potrącił 34 letniego mieszkańca Przasnysza kierującego rowerem. Mężczyznę z ciężkimi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Przasnyszu. Kierujący  samochodem został  zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

Godz. 13:20- w sklepie „Biedronka” w Przasnyszu przy ul. Sosnowej bezdomny mężczyzna ukradł wódkę  o wartości ok. 20 zł. Podczas próby zatrzymania mężczyzny z rąk wypadła mu butelka i  rozbiła się, a bezdomny zbiegł ze sklepu. Ustalono, że ten sam bezdomny 19 listopada br. ze sklepu ukradł wódkę o nazwie „Sobieski”, a 18 listopada ukradł dwa piwa.

Godz. 23:05-do  dyżurnego przasnyskiej komendy  zadzwoniła  kobieta, która poinformowała , że w Przasnyszu na ul. Słowackiego w rowie leży samochód osobowy Daewoo Tico. W trakcie wykonywanych czynności na miejsce zdarzenia przyszedł nietrzeźwy mieszkaniec powiatu przasnyskiego, który prawdopodobnie kierował samochodem. Badanie alko metrem wykazało, że mężczyzna miał ok. 2 promile alkoholu w organizmie. Celem wyjaśnienia zdarzenia mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie.

 

 

 KPP Przasnysz

Skomentuj artykuł

avatar