Kronika Policyjna Przasnysz – 5.08.2013

04.08.2013r.

Godz. 10:40- w sklepie „Biedronka” przy ul. Leszno w Przasnyszu mężczyzna ukradł krem za kwotę 6,50 zł. Towar w stanie nienaruszonym został zwrócony do sklepu, mężczyznę ukarano mandatem karnym w kwocie 100 zł.

Godz. 15:50- Dyżurny przasnyskiej komendy otrzymał anonimowe zgłoszenie, że na trasie Ulatowo Pogorzel- Jednorożec doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący peugeotem mieszkaniec W-wy na prostym odcinku drogi zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo, po czym dachował. Kierujący nie doznał obrażeń ciała.

Godz. 18:50- kierujący motocyklem” Yamaha” mieszkaniec gm. Olszewo Borki nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i uderzył w tył samochodu  Punto. Motocyklistę ukarano mandatem karnym w kwocie 200 zł.

Godz. 22:00- w Zarębach doszło do pożaru lasu. Spaleniu uległo ok. 20 arów poszycia leśnego. Obecny na miejscu dowódca akcji gaśniczej stwierdził, że  przyczyną pożaru było podpalenie.

 

 

03.08.2013r.

Godz. 19:20- w Romanach Seborach doszło do kolizji drogowej. Kierujący BMW mieszkaniec gm. Chorzele nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania i spowodował kolizję drogową samochodem Chrysler Grand Voyager, którym kierował mieszkaniec powiatu płockiego. W Chryslerze jechało 4 pasażerów(  38,28, 20 i  22 lata)  m.in. znany wokalista jadący na występ w Chorzelach. Wszyscy doznali ogólnych potłuczeń ciała. Najmłodsza pasażerka pozostała w szpitalu na obserwacji.

Godz. 12:50- w Duczyminie zatrzymano nietrzeźwego kierującego passatem. Badanie wykazało, że kierujący miał 1.6 promila alkoholu w organizmie.

 

 

02.08.2013r.

Godz. 11:40- pracownik wykonujący czyszczenie przepustów poinformował, że w Czaplicach Bąkach gm. Krzynowłoga Mała ujawnił niewybuch. Do czasu przyjazdu saperów niewybuch zabezpieczono.

Godz. 18:30- na trasie Mława- Przasnysz doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący BMW, mieszkaniec Łomży nie zachował należytych środków ostrożności i uderzył w samochód Renault Trafic, którym kierował mieszkaniec Hajnówki,  który następnie uderzył w samochód ciężarowy Mercedes którego kierowcą był mieszkaniec  pow. olsztyńskiego. Kierowcę BMW  ukarano mandatem karnym w kwocie  200 zł.

Godz. 19:05- anonimowy  mężczyzna powiadomił, że 2 km przed Jednorożcem doszło do zdarzenia drogowego. Ustalono, że kierujący hondą z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie do rowu, uderzył w drzewo i dachował. Kierujący z obrażeniami ciała  karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 22:43- kierujący skodą mieszkaniec powiatu przasnyskiego na ul. Żwirki i Wigury  podczas manewru cofania uderzył w zaparkowanego opla. Kierującego ukarano mandatem karnym w kwocie 200 zł.

 

 

 KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments