Kronika Policyjna Przasnysz – 5.05.2014

04.05.2014r.

Godz. 02:55- dyżurnego przasnyskiej komendy telefonicznie powiadomił mężczyzna, że w Bogatem w rowie znajduje się samochód osobowy. Na miejscu policjanci w przydrożnym rowie ujawnili samochód m-ki Opel Vectra wewnątrz którego  po stronie kierowcy siedział właściciel pojazdu, nietrzeźwy  mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna poinformował policjantów, że to on kierował pojazdem  i przewoził  pasażera,  który poszedł po pomoc. Następnie zmienił zdanie i oświadczył, że kierowcą był kolega, którego nie zna.  Badanie wykazało, że mężczyzna miał prawie 2,4 promila alkoholu w organizmie i został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.

Godz. 17:45- we wsi Smoleń Poluby gm. Czernice Borowe zatrzymano do kontroli drogowej ciągnik rolniczy Ursus, którym kierował mieszkaniec gminy. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 2,7 promila alkoholu w organizmie.

 

03.05.2014r.

Godz. 02:30- w Przasnyszu na ul. Sosnowej 29 letni mieszkaniec Przasnysza kierował fiatem Siena mając 2,3 promile alkoholu w organizmie.

Godz. 07:30- w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej nietrzeźwy mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował fordem mając ok. 1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Godz. 19:20- w Małowidzu, gm. Jednorożec kierujący motocyklem na widok radiowozu porzucił pojazd i uciekł. Motocykl  bez tablicy rejestracyjnej zabezpieczono na parkingu strzeżonym.

Godz. 20:45- W miejscowości Borkowo Falenta gm. Czernice Borowe mieszkaniec powiatu mrągowskiego uderzył w sarnę, która nagle wbiegła przed samochód. Kierujący nie odniósł żadnych obrażeń.

Godz. 21:25– w Kakach Mroczkach  mieszkaniec gm. Jednorożec kierując VW zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód osobowy m-ki Honda Civic, którym kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego oraz w jadący za nim pojazd m-ki Kia Ceed, którym kierował mieszkaniec powiatu szczycieńskiego , po czy chciał odjechać z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany przez poszkodowanych i przekazany policjantom. Kierowcę VW osadzono w policyjnym areszcie do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.

 

02.05.2014r.

Godz. 10:30- w Krępie Starej z pomieszczenia budynku gospodarczego nieznani sprawcy ukradli rozdzielnię elektryczną 16 KW o wartości 2000 zł.

 

 

 

 KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments