Kronika Policyjna Przasnysz – 5.01.2017

04.01.2017r.

Godz. 12:30- w miejscowości Łoje gm. Krzynowłoga Mała mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował fiatem mając 0,4 promila alkoholu w wydychanym  powietrzu.

Godz. 13:05- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że nieznany sprawca posługując się jego danymi zawarł umowy pożyczek i kredytów w różnych bankach na sumę 30.000 zł.

Godz. 17:40- Na trasie Jednorożec- Drążdżewo doszło do zdarzenia drogowego.28 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierując VW Bora nie dostosował  prędkości jazdy do warunków drogowych, wpadł w poślizg i dachował. Mężczyznę z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Makowie Mazowieckim. Badanie wykazało, że miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 19:05- w Przasnyszu na ul. Rolniczej kierująca Audi, mieszkanka Przasnysza nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, zjechała na przeciwległy pas i uderzyła  w samochód m-ki Nissan Micra, którym kierował mieszkaniec Przasnysza. Pasażerkę nissana karetką pogotowia  przewieziono do szpitala w Przasnyszu, gdzie udzielono jej pomocy medycznej. Kierującą Audi ukarano mandatem w wysokości 300 zł. Z powodu uszkodzeń pokolizyjnych z obu samochodów zatrzymano dowody rejestracyjne.

Godz. 20:40- w Połoni gm. Jednorożec doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierując Oplem Corsa na łuku drogi nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył  w drzewo. Kierujący był trzeźwy, nie doznał żadnych obrażeń ciała. Mężczyznę  ukarano mandatem w wysokości 50 zł.

 

03.01.2017r.

Godz. 12:55- mieszkanka powiatu przasnyskiego zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Rynek kierujący pojazdem m-ki VW Passat uderzył w zaparkowany samochód m-ki VW Polo i odjechał z miejsca zdarzenia. Ustalono sprawcę kolizji, którym okazał się mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Mężczyznę ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

Godz. 17:55- w miejscowości Łoje gm. Krzynowłoga Mała mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował oplem   pomimo cofniętych  uprawnień do kierowania. Ponadto  pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych.

 

 

 

02.01.2017r.

Godz. 13:20- nieznani sprawcy włamali się do mieszkania w bloku przy ul. Witosa w Przasnyszu i ukradli srebrną biżuterię i zegarek. Zgłaszający wartość strat oszacował na kwotę 8000 zł.

Godz. 13:50- do kolejnego włamania do mieszkania doszło  w bloku przy ul. M. Dąbrowskiej w Przasnyszu. Nieznani sprawcy z mieszkania ukradli: pieniądze i srebrną biżuterię. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 1200 zł.

 

01.01.2017r.

Godz. 16:00- nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z samochodu VW Golf zaparkowanego przed blokiem  w Przasnyszu na ul. Lipowej.

Godz. 19:30- w piwnicy bloku przy ulicy Wojskowej 18 nieznany sprawca ukradł wędki z osprzętem  o wartości 1080 zł.

 

 

 

KPP Przasnysz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments