Kronika Policyjna Przasnysz – 4.11.2013

03.11.2013r.

Godz. 20:05- w Przasnyszu na ul. Makowskiej mieszkaniec gm. Jednorożec kierował fordem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 22:25- na izbę przyjęć do szpitala w Przasnyszu zgłosił się pacjent mieszkaniec gm. Czernice Borowe, który poinformował, że w Przasnyszu na przejściu dla pieszych został potrącony przez samochód,  który oddalił się z miejsca zdarzenia.  Mężczyzna nie zapamiętał marki, koloru i numeru rejestracyjnego pojazdu.  Lekarz stwierdził, że posiada obrażenia ciała skutkujące rozstrojem zdrowia powyżej dni 7.

 

02.11.2013r.

Godz. 10:20- w Krasnem nieznany sprawca z torebki ukradł etui z zawartością pieniędzy w kwocie 350 zł., dowód osobisty i prawo jazdy na szkodę mieszkanki powiatu makowskiego.

Godz. 20:20- w Sierakowie doszło do kolizji drogowej. Kierujący oplem mieszkaniec Przasnysza mając 2,2 promila alkoholu w organizmie nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo i uderzył w skodę, którą kierowała mieszkanka Przasnysza.

Godz. 21:25- w Jednorożcu na ul. Długiej nietrzeźwy mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował rowerem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 3,2 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 23:50- w Chorzelach na ul. Cmentarnej, kierujący motorowerem i  przewożący pasażera  nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci podjęli próbę zatrzymania kierującego. Po krótkim pościgu kierujący zeskoczył z motoroweru i oddalił się w zarośla. Pasażer przyznał, że kierującym był jego brat. Policjanci rozpoznali kierującego wśród młodych osób idących ulicą. Wymieniony był pod wpływem alkoholu, badanie wykazało, że miał 3 promile alkoholu w organizmie i nie przyznawał się do kierowania motorowerem. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.

 01.11.2013r.

Godz. 01:05- we wsi Łaz gm. Chorzele mieszkaniec gm. Chorzele kierował BMW mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Godz. 02:08- anonimowy rozmówca telefonicznie powiadomił dyżurnego przasnyskiej komendy, że na przystanku PKS w Świniarach przebywa mężczyzna, który prawdopodobnie uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Na miejscu policjanci zastali nietrzeźwego mieszkańca Przasnysza, który przyznał, że kierował motocyklem wbrew zakazowi sądowemu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 20:50- we wsi Zdziwój Nowy gm. Chorzele kierujący VW Golfem mieszkaniec gm. Chorzele przejechał po leżącym na drodze, nietrzeźwym   17 letnim mieszkańcu gm. Chorzele, którego z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono  do szpitala w Przasnyszu. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, został zatrzymany w miejscowości Wasiły Zygny. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 16:00- w Zarębach gm. Chorzele nietrzeźwy mieszkaniec tej gminy kierował rowerem mając powyżej 2 promile alkoholu w organizmie.

31.10.2013r.

Godz. 08:20- w Przasnyszu na ul. Sadowej kierująca oplem, mieszkanka Przasnysza nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego ją pojazdu i uderzyła w tył nissana kierowanego przez mieszkankę Przasnysza. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym w kwocie 200 zł.

Godz. 08:25- pielęgniarka Izby Przyjęć w Przasnyszu poinformowała, że do szpitala zgłosiła się mieszkanka Przasnysza wraz ze swoją 10 letnią córką, która posiada obrażenia stopy. Ustalono, że w Przasnyszu na ul. Strażackiej kierujący samochodem dostawczym m-ki fiat Ducato najechał na stopę 10 latki, która weszła na jezdnię zza samochodu m-ki Renault Scenic. Dziewczyna pozostała w szpitalu na obserwacji.

Godz. 09:14- mieszkaniec gm. Krzynowłoga Mała powiadomił, że z garażu we wsi Łoje, nieznany sprawca  ukradł klucz pneumatyczny o wartości 600 zł.

Godz. 14:55-mieszkanka Warszawy powiadomiła, że  w Przasnyszu na cmentarzu parafialnym przy  ul. Ostrołęckiej nieznany sprawca ukradł  jej portfel w którym były pieniądze w kwocie 100 zł, karty bankomatowe, legitymacja emeryta. Zgłaszająca straty oszacowała na kwotę 120 zł.

Godz. 17:00- w Jastrzębcu gm. Czernice Borowe kierująca golfem mieszkanka powiatu przasnyskiego podczas manewru skrętu w lewo nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi m-ki „VW Golf V” kierowanemu przez mieszkańca Malborka. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w kwocie 300 zł.

 

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments