Kronika Policyjna Przasnysz – 31.07.2013

30.07.2013r.

Godz. 10:40- w Chorzelach na ul. Mostowej zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę. Badanie wykazało, że miał 2.6 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 11:20-mieszkaniec Warszawy powiadomił, że podczas dokonywania zakupów w sklepie  w Przasnyszu nieznany sprawca z kieszeni spodni ukradł mu telefon komórkowy m-ki Samsung S 5610. Zgłaszający wartość strat oszacował na kwotę 400 zł.

Godz. 14:10- w Przasnyszu na ul. Św. Stanisława Kostki kierująca fiatem mieszkanka Marek chcąc uniknąć zderzenia z nissanem, którego kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu, gwałtownie zahamowała w wyniku czego jadący z nią pasażer uderzył głową w szybę czołową pojazdu.  Pasażer fiata z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Przasnyszu i pozostał na obserwacji.

Godz. 17:50- w Chorzelach na ul. Komosińskiego mieszkaniec Chorzel kierował fordem mając powyżej jednego promila w organizmie.

Godz. 18:20- w sklepie LIDL w Przasnyszu mieszkaniec Przasnysza ukradł artykuły spożywcze za kwotę 111 zł. Mężczyznę ukarano mandatem karnym.

29.07.2013r.

Godz. 07:10- z koparki zaparkowanej na posesji w Sierakowie nieznany sprawca zabrał dwa akumulatory, 20 litrów oleju napędowego oraz 5 litrów oleju silnikowego. Wartość strat zgłaszający oszacował na kwotę 1370 zł.

Godz. 14:20- w Przasnyszu na ul. Mirowskiej kierujący kombajnem wykonując manewr omijania uderzył w zaparkowany samochód m-ki „Opel Corsa”. Kierującego kombajnem ukarano mandatem.

Godz. 14:55- w Rostkowie gm. Czernice Borowe zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę. Badanie wykazało, że miał 2.7 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 16:20- na trasie Mchowo- Przasnysz kierujący lexusem mieszkaniec Warszawy wykonując manewr wyprzedzania uderzył w ciągnik rolniczy wraz z naczepami. Kierującego samochodem ukarano mandatem w kwocie 400 zł.

Godz. 21:25- w Romanach Seborach kierujący oplem mieszkaniec Przasnysza  uderzył w bok nieoświetlonej przyczepy rolniczej załadowanej słomą. Z uwagi na zdarzenie przez 1,5 godziny droga była nieprzejezdna ,  zorganizowano objazd przez miejscowość Krzynowłoga Mała. Pasażerka opla mieszkanka Przasnysza doznała ogólnych potłuczeń ciała.

 


 

KPP Przasnysz


Sprawdź również

XI PRZASNYSKA SPARTAKIADA INTEGRACYJNA

Zawodników była ponad setka, kibiców drugie tyle, było też sporo osób zaangażowanych w organizowanie i …