Kronika Policyjna Przasnysz – 30.08.2013

29.08.2013r.

Godz. 12:15- w miejscowości Jarzynny Kierz gm. Chorzele z  dwóch niezamkniętych samochodów osobowych m-ki „Citroen Xsara i Opel Vectra, zaparkowanych na posesji, nieznani sprawcy ukradli dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, kartę bankomatową, pieniądze w kwocie 180 zł oraz osprzęt aparatu fotograficznego. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 9050 zł.

Godz. 12:20- w miejscowości Jedlinka gm. Chorzele kierująca fiestą  26 letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego, podczas włączania się do ruchu zderzyła się z vw golfem, którym kierowała 34 letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego. Pasażerkę golfa 38 letnią mieszkankę gm. Chorzele, karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym w kwocie  300zł.

Godz. 13:30-w Sierakowie gm. Przasnysz,  kierujący samochodem osobowym Toyota Rav-4 mieszkaniec Szczytna nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył VW Polo, którym kierował mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego, który z kolei uderzył w jadący przed nim samochód osobowy m-ki VW Volkswagen Crafter,  którym kierował mieszkaniec woj. pomorskiego. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w kwocie 200 zł.

Godz. 16:20- w Przasnyszu na ul. Królewieckiej zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 19:15- w Karwaczu gm. Przasnysz policjanci zatrzymali zaginioną 18 latkę, mieszkankę powiatu pułtuskiego. Poszukiwania prowadziła Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku.

Godz. 20:50- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że w Lipowcu gm. Chorzele pod pozorem napicia się wody i sprzedaży koców  do mieszkania jego rodziców weszły 3 kobiety prawdopodobnie narodowości romskiej. Kobiety przeszukały im szafę oraz portfel nie znalazły pieniędzy i opuściły mieszkanie.

 

 

28.08.2013r.

Godz. 08:00- mieszkaniec Jednorożca powiadomił, że w kompleksie leśnym w okolicy Jednorożca znalazł  pocisk artyleryjski z czasów wojny. O godzinie 14:00 mieszkaniec Przasnysza na poboczu drogi w miejscowości Łoje znalazł przedmiot przypominający pocisk. Do czasu przyjazdu saperów wystawiono posterunki i zabezpieczono znalezione przedmioty.

Godz. 19:00- na ul. Królewieckiej w Przasnyszu zatrzymano nietrzeźwego kierującego nissanem. Badanie wykazało, że mężczyzna, mieszkaniec powiatu przasnyskiego miał 1,7 promila alkoholu w organizmie.

27.08.2013r.

Godz. 10:40- w Czernicach Borowych kierujący mercedesem mieszkaniec Przasnysza uderzył w krowę, która nagle wtargnęła na jezdnię. Właściciel zwierzęcia został ukarany mandatem w kwocie 250 zł.

Godz. 15:20- mieszkaniec gm. Chorzele powiadomił, że 26 sierpnia w godzinach 10:00- 11:00 z mieszkania  w nieznanych okolicznościach skradziono mu 2000 zł.

26.08.2013r.

Godz. 07:35- w Zarębach gm. Chorzele kierujący samochodem osobowym BMW  potrącił kobietę jadącą rowerem i oddalił się z miejsca zdarzenia. 60 letnią kobietę, mieszkankę gm. Chorzele  z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Ostrołęce Ustalono, że samochodem kierował 18 letni mieszkaniec gm. Jednorożec. Mężczyzna był trzeźwy.

Godz. 14:50- mieszkanka Przasnysza poinformowała, że na parkingu przed sklepem „Biedronka” w Przasnyszu przy ul. Leszno kierująca audi mieszkanka powiatu mławskiego nieprawidłowo wykonała manewr cofania i uderzył w samochód osobowy m-ki Hyundai, którym kierowała zgłaszająca. Mieszkankę powiatu ,mławskiego ukarano mandatem karnym w kwocie 100 zł.

Godz. 15:05- mieszkaniec Chorzel powiadomił, że nieznani sprawcy zniszczyli ławki oraz uszkodzili dach wiaty w kompleksie leśnym w miejscowości Ścięciel gm. Chorzele. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 1600 zł. na szkodę Koła Łowieckiego Echo w Wielbarku.

Godz. 20:30- kobieta przebywająca na leczeniu w przasnyskim  szpitalu zgłosiła, że nieznany sprawca przywłaszczył jej telefon komórkowy m-ki Samsung, o wartości 240 zł., który pozostawiła na ławce przed szpitalem.

 

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments