Kronika Policyjna Przasnysz – 29.11.2013

28.11.2013r.

Godz.09:25-  mieszkaniec Wyrębu Karwackiego powiadomił, że podczas wykonywania prac na swoim polu znalazł niewybuch- granat moździerzowy,  pochodzący z czasów II Wojny Światowej. Do czasu przyjazdu saperów niewybuch zabezpieczono.

Godz. 09:40- mieszkanka Chorzel powiadomiła, że na terenie targowicy w Chorzelach kierujący nissanem potrącił jej córkę. Pokrzywdzoną odwieziono do   Szpitala w Przasnyszu gdzie   udzielono jej  pomocy medycznej.

Godz. 11:50- w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulic Słowackiego z ulicą Orlika kierujący golfem mieszkaniec gm. Przasnysz nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo i zderzył się z nissanem, którym kierowała mieszkanka powiatu przasnyskiego. Kobieta karetką pogotowia została przewieziona do szpitala w Przasnyszu. <<ZDJĘCIA>>

Godz. 15:30- w Przasnyszu na ul. Kolejowej  doszło do kolizji  drogowej. Kierujący skodą mieszkaniec Przasnysza nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu nissanem, którym kierował  mieszkaniec Przasnysza. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w kwocie 500 zł.

Godz. 16:05- w Chorzelach nieznany sprawca włamał się do piwnicy w bloku przy ul. Zarębskiej i ukradł słoiki z przetworami. Zgłaszająca straty oszacowała na kwotę 30 zł.

Godz. 19:15-  ze  sklepu „Lidl” w Przasnyszu mieszkaniec Przasnysza ukradł   surówkę o wartości 2 zł. Towar w stanie nienaruszony został zwrócony do sklepu a sprawcę ukarano mandatem w kwocie 100 zł.

 

26.11.2013r.

Godz. 14:35- mieszkaniec gm. Czernice Borowe powiadomił, że 19 listopada br. nieznani sprawcy włamali się do  domu  mieszkalnego i ukradli pieniądze na szkodę zgłaszającego.

Godz. 15:40- na ul. Makowskiej w Przasnyszu policjanci odnaleźli zaginioną 79 letnią mieszkankę Ostrołęki, która 26 listopada samowolnie opuściła miejsce zamieszkania. Kobieta cierpi na zaniki pamięci i potrzebuje całodobowej opieki,  została odwieziona do siostry mieszkającej na terenie gminy Czernice Borowe.

Godz. 18:50– w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej z ulicą Leszno, kierująca oplem  mieszkanka Makowa Mazowieckiego straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w słup oświetleniowy. Kierującą ukarano mandatem karnym w kwocie 500 zł.

25.11.2013r.

Godz. 08:45- w Dobrzankowie gm. Przasnysz doszło do kolizji drogowej. Kierujący mercedesem M50 mieszkaniec Warszawy nieprawidłowo wykonał manewr omijania i uderzył w mercedesa 2528L, którym kierował mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w kwocie 200 zł.

Godz. 10:45- z koparki zaparkowanej w Chorzelach przy ul. Zarębskiej  nieznany sprawca ukradł 70 litrów oleju napędowego na szkodę firmy Tombet.

Godz. 16:30- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że nieznany sprawca  w jego samochodzie Fiat Seicento uszkodził drzwi  oraz wybił szybę boczną. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 500 zł.

 

 


KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments