Kronika Policyjna Przasnysz – 29.04.2013

28.04.2013r.

Godz. 00:20- mieszkanka gm. Przasnysz powiadomiła, że kilku mężczyzn pobiło 4 uczestników  spotkania przy ognisku, po czym  odjechali samochodem „Audi A4”  w kierunku Przasnysza.  Patrol Policji zatrzymał  w/w pojazd  w którym jechało 3 mężczyzn. Badanie wykazało, że kierujący, mieszkaniec powiatu mławskiego miał 1.56 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi wydany przez Sąd Rejonowy w Mławie.

Godz. 00:54- Lekarz Izby Przyjęć w Przasnyszu powiadomił, że  na izbę został dowieziony mężczyzna z raną głowy. Ustalono, że mężczyzna został pobity w Przasnyszu przy ul. Lipowej przez 3 mężczyzn.

Godz. 06:57- w nocy z 27/28 kwietnia 2013 roku z terenu parkingu zakładowego Bel Polska w Chorzelach, nieznany sprawca ukradł fiata Punto. Samochód nie był zamknięty.

Godz. 07:25- w Chorzelach na ul. Zarębskiej nieznany sprawca w drzwiach fiata 126p wybił  szybę i ukradł radioodtwarzacz o wartości 120 zł.

Godz. 11:57- w Chorzelach na ul. Zarębskiej nieznani sprawcy usiłowali ukraść skodę fabię  zaparkowaną  na parkingu przed blokiem.

Godz. 18:20- w Jastrzębcu gm. Czernice Borowe zatrzymano nietrzeźwego kierującego motorowerem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 3.2 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 21:47– mieszkanka Makowa Mazowieckiego powiadomiła, że z pola przyległego do posesji w miejscowości Obrębiec  skradziono siewnik rolniczy o wartości 10000 oraz pług trzyskibowy o wartości 5000 zł na szkodę mieszkańca Mławy.

 

27.04.2013r.

Brak zdarzeń kryminalnych.

 

26.04.2013r.

Godz. 10:09- w Przasnyszu na ul. Świętego Stanisława Kostki, na przejściu dla pieszych , kierujący oplem corsą  potrącił mężczyznę. Kierowcę ukarano mandatem w kwocie 500 zł.

Godz. 11:20- mieszkaniec gm. Czernice Borowe powiadomił, że mieszkaniec powiatu mławskiego wjechał ciągnikiem rolniczym na pole i zniszczył  zasiewy rzepaku.  Zgłaszający straty oszacował na kwotę 6000 zł. Następnie  powiadomił, że  mieszkaniec powiatu mławskiego  usiłował go przejechać. W tym samym czasie  dyżurny KMP Ciechanów, poinformował  że mieszkaniec powiatu mławskiego zgłosił  czołowe  zderzenie  pojazdów. Policjanci  na miejscu  stwierdzili , że doszło do zderzenia  czołowego ładowarki teleskopowej JCB i ciągnika rolniczego JOHN DEERE. Ustalono, że kierujący ciągnikiem  mieszkaniec powiatu mławskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącą ładowarkę, którą kierował mieszkaniec gm. Czernice Borowe. Kierujący ciągnikiem  odmówił przyjęcia mandatu.  Sporządzono notatkę celem skierowania wniosku o ukaranie do sądu.

Godz. 14:50- mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że znany jej mieszkaniec Przasnysza uderzył jej 14 letniego syna,  wynikiem  czego było wybicie zęba.  Chłopiec doznał obrażeń ciała skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej 7 dni.

Godz. 19:10-  w Wielodrożu mieszkaniec gm. Przasnysz kierował rowerem mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Godz. 21:15- na terenie gm. Jednorożec zatrzymano nietrzeźwego mieszkańca powiatu przasnyskiego kierującego motorowerem. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie,

 

 


 

KPP Przasnysz.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments