Kronika Policyjna Przasnysz – 27.12.2016

 

26.12.2016r.

Godz. 01:05- w Świniarach mieszkaniec powiatu pułtuskiego kierował Volkswagenem Golfem mając 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Godz. 08:10- nieznany sprawca włamał się do skutera m-ki „Formax” i ze schowka ukradł kartę wędkarską,  saszetkę z akcesoriami wędkarskimi oraz akumulator. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 300 zł.

Godz. 11:10- w Przasnyszu na ul. Klonowej mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował samochodem m-ki Alfa Romeo mając 2,2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyznę zatrzymał jadący na służbę policjant.

 

25.12.2016r

Godz. 19:40- w Rostkowie gm. Czernice Borowe doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego.

Ustalono, że  na prostym odcinku drogi relacji Turowo- Rostkowo doszło do przejechania leżącego na jezdni 47 letniego mieszkańca Rostkowa, który w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Kierujący Seatem 28 letni mieszkaniec powiatu płońskiego jadąc w kierunku Rostkowa zauważył leżącego na jezdni człowieka. Chcąc uniknąć najechania leżącego  zjechał na pobocze , a następnie zatrzymał się na polu. Idąc w kierunku leżącego na jezdni mężczyzny zauważył nadjeżdżający samochód osobowy m-ki Skoda Octavia, którym kierował 23 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Kierujący Skodą przejechał leżącego na jezdni mężczyznę .  Aktualnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia.

24.12.2016r.

Godz. 10:10- na skrzyżowaniu ulicy Królewieckiej z drogą dojazdową do Mchówka doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący mercedesem 48 letni mieszkaniec gminy Czernice Borowe nie zachował należytej ostrożności i wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod  prawidłowo jadący samochód  m-ki Ford Fokus, którym kierował 36 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Kierującego fordem  z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

 

 

23.12.2016r.

Godz. 09:40- w Chorzelach na ul. Kościelnej mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował VW Golfem mając 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Godz. 18:50- w Przasnyszu na ul. Sosnowej mieszkaniec Przasnysza kierował Oplem Corsa posiadając zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Godz. 19:40- w Jednorożcu mieszkaniec powiatu przasnyskiego  zatrzymał nietrzeźwego mężczyznę kierującego rowerem.  Badanie wykazało, że  rowerzysta miał 1,3 promila alkoholu w organizmie.

 

 

 

 

KPP Przasnysz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments