Kronika Policyjna Przasnysz – 25.10.2013

25.10.2013r.

Godz. 01:45- w Przasnyszu na ul. Św. Stanisława Kostki policjanci zatrzymali mieszkańca Przasnysza, który w torbie posiadał siedem sztuk kostki granitowej. Ustalono, że mężczyzna ukradł kostkę przeznaczoną do remontu  ulicy.

Godz. 07:40- właściciel sklepu przy ul. Leszno w Przasnyszu powiadomił, że podczas przeglądania monitoringu stwierdził, że nieznany sprawca z jego sklepu ukradł piłę elektryczną oraz  kluch hydrauliczny. Zgłaszający wartość strat oszacował na kwotę 600 zł.

24.10.2013r.

Godz. 13:30- w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulic Słowackiego z ulicą Orlika, kierujący Skodą Felicją mieszkaniec Przasnysza nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Skodą Fabią mieszkańcowi gm. Krzynowłoga Mała. Kierującego Felicją ukarano mandatem w kwocie 300 zł.

23.10.2013r.

Godz. 12:35- na trasie Krajewo Wielkie- Krzynowłoga Mała policjanci zatrzymali nietrzeźwego mieszkańca gm. Krzynowłoga Mała kierującego audi. Badanie wykazało, że mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto posiada zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący do 2016 roku.

Godz. 18:50- na ul. Baranowskiej w Przasnyszu doszło do rozboju. Dwaj młodzi mężczyźni, mieszkańcy Przasnysza (26 i 28 lat), pobili i zabrali zegarek, kurtkę i pieniądze 67 letniemu przasnyszaninowi. Sprawcy  byli pijani i zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.

22.10.2013r.

brak zdarzeń

21.10.2013r.

Godz. 11:35- mieszkaniec Duczymina gm. Chorzele powiadomił, że 19 października br., nieznani sprawcy z  jego posesji ukradli dystrybutor gazu LPG, pompy gazu wraz silnikiem oraz inne rzeczy. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 10000 zł.

Godz. 12:00- na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury z ul. Broniewskiego kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej golfem i doprowadziła do zderzenia pojazdów. Kierującą peugeotem ukarano mandatem w kwocie 250 zł.

Godz. 13:10- w Przasnyszu na ul. Orlika, mieszkanka Przasnysza  kierująca seatem nie zachowała należytych środków ostrożności podczas manewru skrętu w prawo i uderzyła w zaparkowany samochód m-ki” KIA Picanto” należący do mieszkanki Przasnysza. Kierującą seatem ukarano mandatem karnym w kwocie 200 zł.

Godz. 17:20- mieszkaniec gm. Przasnysz powiadomił, że nieznani sprawcy włamali się do domu mieszkalnego w Łaniętach, którym zgłaszający się zajmuje pod nieobecność właściciela przebywającego za granicą. Z domu nic nie zginęło.

Godz. 23:50- patrolując trasę Chorzele- Zaręby na ul. Zarębskiej policjanci ujawnili w rowie uszkodzony samochód osobowy Opel Corsa. Samochód nie posiadał oznak włamania a wewnątrz znajdowały się kluczyki W pobliżu samochodu zauważono  idącego mężczyznę, który przyznał się,  że   był  kierowcą pojazdu i  wjechał do rowu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie i posiadał obrażenia głowy. Po udzieleniu pomocy medycznej 41 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego  został  zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments