Kronika Policyjna Przasnysz – 24.05.2016

23.05.2016r.

Godz. 09:00- w Przasnyszu na ul. Baranowskiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem m-ki Renault Clio mieszkanka Przasnysza włączając się do ruchu zderzyła się z samochodem ciężarowym, którym kierował mieszkaniec Łowicza. Kobietę ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

Godz. 17:55- właściciel  posesji przy ul. Kaczej w Przasnyszu zatrzymał mężczyznę, 51 letniego mieszkańca Przasnysza, który ukradł sprzęt wędkarski o wartości 300 zł. Okazało się, że poprzedniego dnia  z tej samem posesji ukradł siekierę o wart. 200 zł. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie.

22.05.2016r.

Godz. 03:35- w Mchowie gm. Przasnysz uczestnik ruchu drogowego zatrzymał kierującego Oplem Vectra mieszkańca powiatu przasnyskiego. Badanie wykazało, że kierowca opla miał  około 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierował pojazdem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami.

Godz. 04:15- w Krzynowłodze Małej kierujący samochodem m-ki BMW mieszkaniec powiatu przasnyskiego w celu uniknięcia zderzenia  ze zwierzęciem leśnym   stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Kierujący  oraz dwóch pasażerów z obrażeniami ciała karetką pogotowia   przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 16:00-  w sklepie „ROSSMANN” w Przasnyszu nieznany sprawca ukradł perfumy o wartości 109 zł. Zdarzenie zostało nagrane na monitoringu sklepowym.

Godz. 17:05- w Krasnem na ul. Adama Mickiewicza mieszkaniec Makowa Mazowieckiego kierował VW Passatem mając 0,20 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 22:25- w Przasnyszu na ul. Zawodzie mieszkaniec Przasnysza kierując mazdą podczas manewru cofania uderzył w audi. Sprawca kolizji miał 0,6 promila alkoholu w organizmie.

21.05.2016r.

Godz. 18:30- w Lisiogórze gm. Przasnysz kierujący oplem mieszkaniec powiatu przasnyskiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Od kierowcy pobrano krew do badań.

20.05.2016r.

Godz. 15:05- w Przasnyszu przy ul. Św. Stanisława Kostki doszło do pożaru budynku mieszkalnego. W pomieszczeniu przeznaczonym na suszarnię prawdopodobnie został zaprószony  ogień. W wyniku pożaru  spaliły się meble, drewniany sufit, strop pomiędzy pierwszym a drugim piętrem budynku oraz inne przedmioty. Właściciel kamienicy straty oszacował na kwotę ok. 25 tys. zł.

Godz. 16:45- w miejscowości Golany gm. Przasnysz kierujący samochodem m-ki Mitsubishi mieszkaniec Ciechanowa nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go  pojazdu i uderzył w tył ciągnika rolniczego, którym kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

 

 

 

 

KPP Przasnysz.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments