Kronika Policyjna Przasnysz – 23 – 25 sierpień 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 23 do 25 sierpnia 2019r.

24.08.2019 r.

Brak zdarzeń kryminalnych.

23.08.2019 r.

Godz. 0625– w miejscowości Mącice gm. Chorzele, kierujący samochodem osobowym marki Renault Megane 20-letni mieszkaniec gminy Chorzele nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Hyundai Tucson, kierowanego przez mieszkańca województwa pomorskiego i doprowadził do zderzenia tych pojazdów. Sprawcę zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarano mandatem karnym w wysokości 250 złotych.

Godz. 1230– w miejscowości Olszewka gm. Jednorożec, w rejonie straży pożarnej OSP podczas prac budowlanych ujawniono dwa pociski przeciwpancerne z okresu II Wojny Światowej, niewybuchy zostały przekazane dla patrolu rozminowania saperskiego z Inowrocławia.

Godz. 1400– pracownik Polskiej Grupy Energetycznej zgłosił, że w Przasnyszu na ul. Starzyńskiego w jednym z lokali mieszkalnych ma miejsce kradzież energii elektrycznej.

 

Godz. 1750– w miejscowości Przasnysz na ul. Św. St. Kostki, nieustalony kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Vw Golf, którym kierowała mieszkanka powiatu pruszkowskiego i doprowadził do zderzenia tych pojazdów.

Godz. 1825– w miejscowości Mchowo gm. Przasnysz, kierujący samochodem Vw Golf 20-letni mieszkaniec gminy Czernice Borowe, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Volvo V60, kierowanego przez mieszkańca powiatu legionowskiego i doprowadził do zderzenia tych pojazdów, sprawcę ukarano mandatem karnym.

Godz. 1845– w miejscowości Poścień Wieś gm. Chorzelach, w budynku mieszkalnym parterowym konstrukcji murowanej doszło do wybuchu butli z gazem propan – butan. W czasie wybuchu w domu przebywały dwie osoby. Jedna z nich to 50-letni mężczyzna, który w wyniku tego zdarzenia doznał poważnych obrażeń i śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do Szpitala w Warszawie, lekarze jego stan określili jako ciężki. Drugą osobą była 14-letnia dziewczyna, w chwili wybuchu przebywająca w drugim pomieszczeniu, która uskarżała się na trudności z oddychaniem, została jej udzielona pomoc medyczna na miejscu.

Godz. 2325– w miejscowości Zalesie gm. Krasne, kierujący samochodem osobowym marki BMW, 19-letni mieszkaniec Makowa Mazowieckiego, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku samochód osobowy marki Mazda, którym kierowała mieszkanka powiatu przasnyskiego, sprawcę zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarano mandatem karnym.


 

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments