Kronika Policyjna Przasnysz – 22.12.2014

21.12.2014r

Brak zdarzeń kryminalnych.

 

20.12.2014r

Godz. 15:05- w kompleksie leśnym w rejonie miejscowości Bugzy Płoskie leśniczy ujawnił pozostawioną przyczepkę  z drzewem o wartości około 600 zł. . Ustalono, że sprawca kradzieży drzewa przemieszczał się ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus C- 330 w kierunku Duczymina. Policjanci ustalili, że wyrębu drzewa z lasu państwowego dokonał mieszkaniec powiatu przasnyskiego, który został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

Godz. 19:20- w Szli nietrzeźwy mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował rowerem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 19:50- w Sierakowie gm. Przasnysz  mieszkaniec Warszawy kierujący mercedesem  zatrzymał nietrzeźwego kierującego audi. Kierującym okazał się mieszkaniec powiatu przasnyskiego, który miał prawie 2,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę  zatrzymano w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

 

19.12.2014r

Godz. 04:30- we wsi Bagienice gm. Chorzele doszło do pożaru strychu w domu jednorodzinnym. Ustalono, że prawdopodobną przyczyną pożaru była nieszczelność instalacji kominowej. Poszkodowany wartość strat oszacował na kwotę 200000 zł.

Godz. 16:40- mieszkanka gm. Przasnysz powiadomiła, że w Krukowie gm. Chorzele jej syn kierując fordem potrącił  mężczyznę, który  przemieszczał się prawą stroną drogi i prowadził rower.  Ustalono, że pieszy doznał lekkich obrażeń ciała, odmówił udzielenia pomocy medycznej. Badanie  wykazało, że pieszy miał powyżej 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Godz. 17:35- w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulicy Leszno z ulicą Kolejową doszło do kolizji drogowej. Kierująca skodą mieszkanka Przasnysza nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującej fordem mieszkance Przasnysza w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

 

 

 

 KPP Przasnysz


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...