Kronika Policyjna Przasnysz – 21.10.2013

20.10.2013r.

Godz. 04:35- w Wężewie gm. Krasne pod nieobecność domowników nieznany sprawca włamał się do domu i ukradł pieniądze, prezenty otrzymane od gości weselnych oraz telefon  komórkowy na szkodę mieszkanki powiatu przasnyskiego.

Godz. 13:40- w Zarębach gm. Chorzele nietrzeźwy mieszkaniec gminy  kierował motorowerem mając powyżej 2 promile alkoholu w organizmie.

Godz. 22:50- w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej zatrzymano kierującego rowerem nietrzeźwego mężczyznę.  Ustalono, że zatrzymanym jest mieszkaniec powiatu przasnyskiego, który podczas legitymowania podał dane osobowe swojego brata. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 3,28 promila alkoholu w organizmie. Ponadto  posiada on  zakaz prowadzenia rowerów.

Godz. 23:00- w Przasnyszu na ul. Makowskiej mieszkaniec Przasnysza kierował fordem mając 0, 76 promila alkoholu w organizmie.  

 

19.10.2013r.

Godz. 07:30- Prezes OSP w Połoni powiadomił, że nieznany sprawca wyważył drzwi wejściowe  do remizy strażackiej i uszkodzili plastikowy przewód na budynku remizy powodując straty w wysokości 170 zł.

Godz. 15:45- w Jastrzębcu gm. Czernice Borowe nieznani sprawcy z trzech ciągników rolniczych zaparkowanych na posesji ukradli 100 litrów oleju napędowego. Wartość strat oszacowano na kwotę   560 zł.

Godz. 16:25- ksiądz z parafii Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu zgłosił, że nietrzeźwy mężczyzna wszedł na plebanię, zażądał widzenia  z proboszczem i wszczął awanturę.  Awanturujący się mężczyzna uciekł  z plebani  przed przyjazdem policjantów. Ksiądz  poinformował , że  mężczyzna  groził mu wyrządzeniem  krzywdy,  jeżeli nie będzie mógł natychmiast porozmawiać  z proboszczem. Ponadto  agresywny mężczyzna miał przy sobie  przedmiot przypominający z wyglądu  broń, lecz nim bezpośrednio nie  groził.  Tego samego dnia wieczorem mężczyzna został zatrzymany przez policjantów pod zarzutem  włamania się do jednego z mieszkań i pobicia znajdujących się tam osób. Badanie wykazało, że  miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Godz. 19:45- w Jednorożcu na ul. Długiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motorower, którym kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego mając w organizmie 0,68 promila alkoholu.

 

 

18.10.2013r.

Godz. 15:25- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że w Żbikach gm. Krasne nieznani sprawcy ukradli elementy torowiska: podkładki stabilizacyjne, wkręty mocujące, łupki łączące szyny. Zgłaszający wartość strat oszacował na kwotę 2000 zł na szkodę Urzędu Miasta w Krasnem.

Godz. 19:20- mieszkaniec Przasnysza w sklepie „Biedronka” przy ul. Piłsudskiego ukradł butelkę wina o wartości 8.99 zł po czym zbiegł ze sklepu.

 

 

 


KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments