Kronika Policyjna Przasnysz – 20.01.2017

 

19.01.2017r.

Godz.12:09-w Przasnyszu na ul. Makowskiej kierujący oplem corsa mieszkaniec Ciechanowa nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej vw golfem mieszkance powiatu przasnyskiego w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierującego oplem ukarano mandatem karnym.

Godz.14:12-funkcjonariusz Straży Leśnej powiadomił, że w kompleksie leśnym w rejonie Nowej Wsi gm.Chorzele ujawnił wnyki. W wyniku podjętych czynności ustalono kłusownika- mieszkańca gm. Chorzele, a na terenie jego posesji ujawniono kolejne wnyki oraz około 3 kg. mięsa ( prawdopodobnie dzika)

Godz.14:44-  mieszkanka powiatu przasnyskiego zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Żwirki i Wigury kierując bmw podczas wyprzedzania rowerzysty doszło do zarysowania jej pojazdu . Ustalono, że nietrzeźwy rowerzysta, mieszkaniec powiatu przasnyskiego podczas wyprzedzania go przez bmw stracił równowagę i uderzył w bok samochodu powodując zarysowanie karoserii bmw. Rowerzysta miał 0,94 promila alkoholu w organizmie.

 

18.01.2017.

Godz.09:46- mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nieznani sprawcy po uprzednim wyrwaniu skobla z kłódką dostali się do wnętrza  blokowej piwnicy w Przasnyszu przy ul. Brzozowej , skąd dokonali kradzieży 4 opon samochodowych-zimowych oraz zegara naściennego o wartości 400 zł. na szkodę zgłaszającej.

Godz.17:33- mieszkanka powiatu przasnyskiego zawiadomiła, że na portalu aukcyjnym OLX od mieszkanki Krakowa dokonała zakupu telefonu komórkowego iPhone 6+ . Jednak pomimo dokonania zapłaty w kwocie 1000 zł, zakupionego telefonu nie otrzymała.

 

17.01.2017r.

Godz.08:41-w rejonie miejscowości Grabowo -Zawady gm. Krzynowłoga Mała  podczas zrywki drzew mieszkaniec powiatu przasnyskiego ujawnił niewybuch- bombę lotniczą 250 kg. O godz. 12:15- patrol rozminowania saperskiego z Nowego Dworu Maz. odebrał niewybuch.

 

 

 

KPP Przasnysz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments