Kronika policyjna Przasnysz – 18.08.2014

 17.08.2014r.

Godz.01:34- w Przasnyszu na ul. Baranowskiej zatrzymano nietrzeźwego mieszkańca Przasnysza kierującego rowerem, miał 0.62 promila alkoholu w organizmie.

Godz.11:16- w Przasnyszu na osiedlu Orlika nieznany sprawca nieustalonym narzędziem dokonał zniszczenia powłoki lakierniczej samochodu  Skoda Fabia powodując straty w wysokości 2800 zł. na szkodę mieszkańca Przasnysza.

Godz.14:23- pracownica Stacji Paliw Orlen w Chorzelach przy ul. Grunwaldzkiej powiadomiła, że w godz.11:50-13:50 nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru m-ki Proximo L260 zaparkowanego przy stacji paliw. Wartość strat na szkodę mieszkańca powiatu przasnyskiego – 500 zł.

Godz.15:43- kierujący motocyklem harley davidson mieszkaniec powiatu wołomińskiego na prostym odcinku drogi nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go forda focusa, którym kierowała żona motocyklisty .Gdy w pewnym momencie  fokus przyhamował motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię. Motocyklista doznał nielicznych otarć i stłuczeń, został ukarany mandatem w wysokości 200 zł..Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Godz.17:30-pracownik ochrony sklepu „Biedronka” w Przasnyszu przy ul. Sosnowej powiadomił o kradzieży sklepowej kawy o wartości 24,95 zł. sprawcę kradzieży, mieszkańca Przasnysza ukarano mandatem w wysokości 100 zł.

 

16.08.2014r.

Godz.01:48-W Duczyminie gm. Chorzele anonimowa osoba powiadomiła o ujawnieniu potrąconego przez pojazd mężczyznę. Jak ustalono nieznany kierujący potrącił idącego prawą strona drogi mieszkańca gm. Chorzele, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Pieszy miał 2.10 promila alkoholu w organizmie i doznał ogólnych zadrapań oraz odmówił dalszej pomocy lekarskiej.

Godz.09:52-W Krzynowłodze Wielkiej gm. Krzynowłoga Mała  zatrzymano nietrzeźwego kierującego mercedesem benz. Kierujący miał 1.56 promila alkoholu  w organizmie oraz nie posiadał uprawnień do kierowania.

Godz.14:29- w miejscowości Krajewo Wierciochy gm. Krzynowłoga Mała kierujący ciągnikiem rolniczym białorus mieszkaniec powiatu przasnyskiego podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie zasygnalizował tego manewru w wyniku czego jadąca za nim ciężarowa scania podczas wykonywania manewru wyprzedzania uderzyła w ciągnik. Sprawcę kolizji, kierującego ciągnikiem rolniczym ukarano mandatem karnym.

Godz.18:44-w Łaniętach gm. Krzynowłoga Mała kierujący  oplem vectrą mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie zachował bezpiecznej odległości od  jadącego przed nim opla vectry i uderzył w tył pojazdu. Sprawce ukarano mandatem karnym w wysokości 200 zł.

Godz.20:53-w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej nieznana osoba dokonała zniszczenia przymocowanych do budynku GS 8 tablic informacyjnych o wymiarach 1mx2m. W efekcie podjętych przez policjantów działań zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie mieszkańca powiatu przasnyskiego. Sprawca spowodował straty w wysokości 2000 zł. na szkodę Towarzystwa Przyjaciół Chorzel.

 

15.08.2014r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

14.08.2014r.

Godz.06:49- mieszkaniec powiatu przasnyskiego zgłosił, że w Starej Krępie gm. Przasnysz nieznani sprawcy usiłowali poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych dostać się do sklepu spożywczo- przemysłowego. Zamontowana w drzwiach szyba antywłamaniowa uniemożliwiła wejście do sklepu. W wyniku podjętych przez policjantów czynności zatrzymano podejrzewanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do sklepu  nietrzeźwego ( 0.92 promila) 17 letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego, którego osadzono w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

Godz.20:22 –w Rembielinie gm. Chorzele mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego kierujący oplem omegą jadąc w kierunku Przasnysza nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go motoroweru „Motobi” kierowanego przez mieszkańca powiatu przasnyskiego, wykonującego manewr skrętu w lewo w wyniku czego uderzył w tył motoroweru. Sprawca kolizji , kierujący oplem odmówił przyjęcia mandatu karnego. Sporządzono wniosek o ukaranie do sądu.

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...