Kronika Policyjna Przasnysz – 16.09.2013

15.09.2013r.

Godz.22:41–  mieszkaniec Warszawy telefonicznie powiadomił, że w Chorzelach na  ul.Zarębskiej wspólnie z kolegą zatrzymali, celem uniemożliwienia dalszej jazdy nietrzeźwego  kierującego audi 80 mieszkańca powiatu przasnyskiego. Badanie wykazało, że zatrzymany kierowca miał 1.8 promila alkoholu w organizmie.

 

14.09.2013r.

Godz.13:48-w Grójcu gm. Czernice Borowe kierująca bmw mieszkanka powiatu przasnyskiego podczas wykonywania manewru skrętu nie upewniła się i doprowadziła do zderzenia z wyprzedzającym ją motorowerem kierowanym przez mieszkańca powiatu przasnyskiego. Motorowerzysta został dowieziony do szpitala w Przasnyszu, gdzie został hospitalizowany.

Godz.14:40- mieszkaniec gm. Chorzele poinformował, że podczas grzybobrania w rejonie  Mącic gm. Chorzele natrafił na karoserię audi 80. Na miejscu policjanci ustalili, że odnaleziona karoseria jest częścią samochodu utraconego  w wyniku kradzieży w Jednorożcu w lipcu br. na szkodę mieszkańca powiatu przasnyskiego.

Godz.20:06- w Lipie gm. Jednorożec zatrzymano nietrzeźwego motorowerzystę, miał 1.42 promila alkoholu w organizmie.

 

13.09.2013r.

Godz.08:16-w Przasnyszu na ul. Makowskiej kierujący samochodem marki Scania mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków  na drodze  i wjechał w tył stojącego opla insygnia należącego do mieszkańca Przasnysza. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

Godz.12:23- mieszkaniec Przasnysza zawiadomił, że w Przasnyszu na ul. M. Dąbrowskiej nieznani sprawcy dokonali kradzieży lewego tylnego koła od forda fiesty oraz skrzynki narzędziowej z zestawem kluczy hydraulicznych i płaskich o łącznej wartości 700 zł.

Godz.20:52-w Zielonej gm. Krasne nietrzeźwy i nieposiadający uprawnień do kierowania kierujący mazdą mieszkaniec powiatu przasnyskiego wymusił pierwszeństwo przejazdu prawidłowo jadącemu mazdą innemu mieszkańcowi powiatu przasnyskiego doprowadzając do zderzenia pojazdów. Badanie wykazało, że sprawca zdarzenia drogowego miał 1.96 promila alkoholu w organizmie.

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments